Modyfikacja strony www

Chciałbyś wprowadzić nowe funkcjonalności na swojej stronie lub w sklepie internetowym, ale brakuje Ci czasu albo specjalistycznej wiedzy? A może szukasz firmy, która na stałe będzie opiekowała się Twoim serwisem – szybko i sprawnie wdroży wszelkie modyfikacje? Funkcjonalna strona internetowa to klucz do sukcesu na dynamicznym rynku internetowym.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty modyfikacji strony internetowej. Zadbamy o to, by Twoja firmowa witryna była zawsze aktualna, atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna oraz przyjazna dla użytkownika. Pamiętaj, że internauci doceniają profesjonalizm.

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Klientów – ciesz się rosnącą liczbą zapytań ofertowych i nowych zamówień!

Oferta modyfikacji strony www to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy – nie musisz zatrudniać specjalisty dedykowanego do obsługi Twojej strony internetowej! Dodatkowo możesz skorzystać po obniżonych cenach z innych naszych usług z zakresu marketingu internetowego. Dzięki kompleksowej strategii przepełnionej biznesowymi korzyściami uzyskasz efekt synergii i pozyskasz wielu nowych Klientów. Poinformuj nas o swoich potrzebach, a przygotujemy dla Ciebie dopasowaną indywidualnie ofertę modyfikacji strony internetowej. Zmodyfikujemy, dokonamy aktualizacji skryptu lub rozbudujemy stronę według każdej Twojej wizji! Opowiedz nam o niej, a my wcielimy ją w życie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Rozwój nowych funkcjonalności. Wprowadzimy usprawnienia serwisu – uzupełnimy stronę o formularz kontaktowy, dodamy wersję językową, wyszukiwarkę treści lub mapę interaktywną, pozwalającą dokładnie usytuować Twoją firmę.
    Zgodnie z założeniami współczesnego content marketingu, możemy wzbogacić stronę o blog firmowy. Zajmujemy się również tworzeniem aplikacji internetowych zgodnie z indywidualną koncepcją Klienta.
  • Aktualizacja materiałów graficznych. Aby udoskonalić wygląd Twojej witryny, wymienimy grafiki na stronie głównej i na poszczególnych podstronach, dodamy zdjęcia do galerii oraz wstawimy slider. Jeśli potrzebujesz nowej, spójnej identyfikacji wizualnej, stworzymy dla Ciebie logo oraz zaprojektujemy Twoją stronę internetową od podstaw.
  • Integracje. Zintegrujemy Twoją stronę internetową z portalami społecznościowymi, systemem rezerwacji, systemem płatności online itp. Dzięki temu internauta w szybki sposób będzie mógł skorzystać z nowych usprawnień Twojego serwisu.
  • Usprawnienie systemu nawigacji. Internauta zostaje dłużej na stronie internetowej, jeśli w szybki sposób znajduje interesujące go informacje. Dlatego rozbudujemy menu Twojej witryny, dodamy ścieżki, mapy „okruszków” (breadcrumbs) lub chmury tagów, aby zatrzymać użytkownika i pozyskać Twojego nowego Klienta!
  • Aktualizacja treści. Aktualna treść na stronie internetowej jest jednym z czynników decydujących o atrakcyjności witryny. Zadbana i aktualna strona świadczy o tym, że Twój biznes się rozwija! Dlatego wymienimy teksty na Twojej stronie, dodamy nowe treści oraz zaktualizujemy poszczególne zakładki.
  • Aktualizacja wersji administracyjnej CMS. Chcesz szybko dodać na stronę zdjęcia z ostatniego firmowego wydarzenia? A może wprowadzasz nowy, fenomenalny produkt i zależy Ci na tym, aby jak najszybciej pojawił się w Twojej ofercie? Usprawnimy i uaktualnimy panel administracyjny, by uprościć Tobie samodzielną modyfikację strony internetowej.
  • Mobilność i responsywność. Zadbamy o to, by Twoja strona internetowa posiadała wersję mobilną lub była responsywna i tym samym wyświetlała się na wyższych pozycjach w mobilnej wyszukiwarce Google. A to wszystko w 100% zgodności z najnowszymi trendami i wymaganiami technicznymi.
Z dużą przyjemnością rozbudujemy Twoją stronę lub wdrożymy na niej dowolną modyfikację!

Modyfikacja strony internetowej – co zyskujesz?

wsparcie-grupa-tenseWsparcie informatyczne
Wiemy, jak zadbać o Twoją stronę internetową. Dzięki profesjonalnej witrynie firmowej przyciągniesz większą liczbę potencjalnych Klientów. Ponadto pozytywnie wpłyniesz na wizerunek firmy oraz wzmocnisz swoją pozycję specjalisty w branży.

rozwoj-strony-www-grupa-tenseRozwój strony www
Zadbamy o to, by Twoja strona internetowa nieustannie się rozwijała. Udoskonalimy jej funkcjonowanie i poszerzymy witrynę o dodatkowe usprawnienia, które przekonają Twoich Klientów, że korzystanie z Twoich usług lub zakup produktów jest łatwy, szybki i bezpieczny.

czas-grupa-tenseOszczędność czasu i obniżenie kosztów
Dzięki profesjonalnemu wsparciu informatycznemu masz stały dostęp do nowoczesnych technologii oraz zespołu specjalistów bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu dodatkowego sprzętu i zatrudnienia wyspecjalizowanych pracowników. My pracujemy, abyś Ty mógł skupić się na swoim biznesie!

jakosc-grupa-tenseWysoka jakość
Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Służymy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie inwestycji. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu, które pozwolą Tobie odnieść sukces w swojej branży!

kompleksowosc-grupa-tenseKompleksowe usługi
Skorzystałeś już z naszej oferty tworzenia stron www? A może optymalizowaliśmy Twój serwis i skutecznie wypozycjonowaliśmy go w wyszukiwarce Google? Zapewnij sobie stałą pomoc profesjonalistów również w zakresie modyfikacji strony www. To my znamy Twoją stronę od podszewki!

Zmodernizujemy Twój serwis! Twoja nowa, funkcjonalna i atrakcyjna witryna firmowa już w najbliższym czasie zagwarantuje Ci nowych Klientów! Jej przebudowę powierz w ręce doświadczonych specjalistów branży IT!

Modyfikacja strony www
4.8 (95.33%) z 30 głosów