Modyfikacja strony www

Chciałbyś wprowadzić nowe funkcjonalności na swojej stronie lub w sklepie internetowym, ale brakuje Ci czasu albo specjalistycznej wiedzy? A może szukasz firmy, która na stałe będzie opiekowała się Twoim serwisem – szybko i sprawnie wdroży wszelkie modyfikacje? Funkcjonalna strona internetowa to klucz do sukcesu na dynamicznym rynku internetowym.

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty modyfikacji strony internetowej. Zadbamy o to, by Twoja firmowa witryna była zawsze aktualna, atrakcyjna wizualnie, funkcjonalna oraz przyjazna dla użytkownika. Pamiętaj, że internauci doceniają profesjonalizm.

Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom Klientów – ciesz się rosnącą liczbą zapytań ofertowych i nowych zamówień!

Oferta modyfikacji strony www to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy – nie musisz zatrudniać specjalisty dedykowanego do obsługi Twojej strony internetowej! Dodatkowo możesz skorzystać po obniżonych cenach z innych naszych usług z zakresu marketingu internetowego. Dzięki kompleksowej strategii przepełnionej biznesowymi korzyściami uzyskasz efekt synergii i pozyskasz wielu nowych Klientów. Poinformuj nas o swoich potrzebach, a przygotujemy dla Ciebie dopasowaną indywidualnie ofertę modyfikacji strony internetowej. Zmodyfikujemy, dokonamy aktualizacji skryptu lub rozbudujemy stronę według każdej Twojej wizji! Opowiedz nam o niej, a my wcielimy ją w życie.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Rozwój nowych funkcjonalności. Wprowadzimy usprawnienia serwisu – uzupełnimy stronę o formularz kontaktowy, dodamy wersję językową, wyszukiwarkę treści lub mapę interaktywną, pozwalającą dokładnie usytuować Twoją firmę.
    Zgodnie z założeniami współczesnego content marketingu, możemy wzbogacić stronę o blog firmowy. Zajmujemy się również tworzeniem aplikacji internetowych zgodnie z indywidualną koncepcją Klienta.
  • Aktualizacja materiałów graficznych. Aby udoskonalić wygląd Twojej witryny, wymienimy grafiki na stronie głównej i na poszczególnych podstronach, dodamy zdjęcia do galerii oraz wstawimy slider. Jeśli potrzebujesz nowej, spójnej identyfikacji wizualnej, stworzymy dla Ciebie logo oraz zaprojektujemy Twoją stronę internetową od podstaw.
  • Integracje. Zintegrujemy Twoją stronę internetową z portalami społecznościowymi, systemem rezerwacji, systemem płatności online itp. Dzięki temu internauta w szybki sposób będzie mógł skorzystać z nowych usprawnień Twojego serwisu.
  • Usprawnienie systemu nawigacji. Internauta zostaje dłużej na stronie internetowej, jeśli w szybki sposób znajduje interesujące go informacje. Dlatego rozbudujemy menu Twojej witryny, dodamy ścieżki, mapy „okruszków” (breadcrumbs) lub chmury tagów, aby zatrzymać użytkownika i pozyskać Twojego nowego Klienta!
  • Aktualizacja treści. Aktualna treść na stronie internetowej jest jednym z czynników decydujących o atrakcyjności witryny. Zadbana i aktualna strona świadczy o tym, że Twój biznes się rozwija! Dlatego wymienimy teksty na Twojej stronie, dodamy nowe treści oraz zaktualizujemy poszczególne zakładki.
  • Aktualizacja wersji administracyjnej CMS. Chcesz szybko dodać na stronę zdjęcia z ostatniego firmowego wydarzenia? A może wprowadzasz nowy, fenomenalny produkt i zależy Ci na tym, aby jak najszybciej pojawił się w Twojej ofercie? Usprawnimy i uaktualnimy panel administracyjny, by uprościć Tobie samodzielną modyfikację strony internetowej.
  • Mobilność i responsywność. Zadbamy o to, by Twoja strona internetowa posiadała wersję mobilną lub była responsywna i tym samym wyświetlała się na wyższych pozycjach w mobilnej wyszukiwarce Google. A to wszystko w 100% zgodności z najnowszymi trendami i wymaganiami technicznymi.
Z dużą przyjemnością rozbudujemy Twoją stronę lub wdrożymy na niej dowolną modyfikację!

Modyfikacja strony internetowej – co zyskujesz?

wsparcie-grupa-tense Wsparcie informatyczne
Wiemy, jak zadbać o Twoją stronę internetową. Dzięki profesjonalnej witrynie firmowej przyciągniesz większą liczbę potencjalnych Klientów. Ponadto pozytywnie wpłyniesz na wizerunek firmy oraz wzmocnisz swoją pozycję specjalisty w branży.

rozwoj-strony-www-grupa-tense Rozwój strony www
Zadbamy o to, by Twoja strona internetowa nieustannie się rozwijała. Udoskonalimy jej funkcjonowanie i poszerzymy witrynę o dodatkowe usprawnienia, które przekonają Twoich Klientów, że korzystanie z Twoich usług lub zakup produktów jest łatwy, szybki i bezpieczny.

czas-grupa-tense Oszczędność czasu i obniżenie kosztów
Dzięki profesjonalnemu wsparciu informatycznemu masz stały dostęp do nowoczesnych technologii oraz zespołu specjalistów bez konieczności ponoszenia kosztów zakupu dodatkowego sprzętu i zatrudnienia wyspecjalizowanych pracowników. My pracujemy, abyś Ty mógł skupić się na swoim biznesie!

jakosc-grupa-tense Wysoka jakość
Oferujemy najwyższą jakość świadczonych usług. Służymy profesjonalnym doradztwem na każdym etapie inwestycji. Na bazie naszego wieloletniego doświadczenia zaproponujemy najlepsze rozwiązania dla Twojego biznesu, które pozwolą Tobie odnieść sukces w swojej branży!

kompleksowosc-grupa-tense Kompleksowe usługi
Skorzystałeś już z naszej oferty tworzenia stron www? A może optymalizowaliśmy Twój serwis i skutecznie wypozycjonowaliśmy go w wyszukiwarce Google? Zapewnij sobie stałą pomoc profesjonalistów również w zakresie modyfikacji strony www. To my znamy Twoją stronę od podszewki!

Zmodernizujemy Twój serwis! Twoja nowa, funkcjonalna i atrakcyjna witryna firmowa już w najbliższym czasie zagwarantuje Ci nowych Klientów! Jej przebudowę powierz w ręce doświadczonych specjalistów branży IT!