Social Media marketing, czyli prowadzenie fanpage w imieniu Klienta

Czy wiesz, że 13 milionów Polaków (raport We are social, 2015 r.) to aktywni użytkownicy mediów społecznościowych? Część z nich to Twoi potencjalni Klienci. Pomożemy Ci wejść z nimi w interakcję, otworzymy na dialog oraz zaangażujemy konsumentów w świat Twojej marki!

wirtualna rakieta kosmiczna prowadząca na dowolną wirtualną planetę w postaci kanałów social media

Skontaktuj się z nami, a stworzymy profil firmowy w medium społecznościowym dopasowanym do specyfiki Twojego biznesu. Zaproponujemy również spójną strategię komunikacji.

Prowadzenie profilu firmowego (fanpage) na Facebooku

Z Facebooka korzysta dziś 78,6% wszystkich internautów (raport Gemius, 2015 r.). Większość z nich nie tylko wykorzystuje obecność w social media do kontaktu ze znajomymi, ale również do pozyskiwania informacji na temat interesujących ich produktów oraz usług. Dlatego właśnie Facebook to doskonałe miejsce do realizacji skutecznej promocji firmy oraz do pozytywnego kreowania wizerunku marki na firmowym fanpage’u.

Jednak, aby osiągnąć zamierzony efekt reklamowy, nie wystarczy jedynie stworzyć profil firmy na Facebooku. Twój firmowy fanpage musi być prowadzony w sposób przemyślany i dostosowany do określonej grupy odbiorców.

Wiemy, jak stworzyć skuteczną komunikację w social media, dzięki której Twoja firma będzie rozpoznawalna. Jesteśmy kreatywni, konsekwentni i… na bieżąco z obecnymi trendami! Wybierz social media marketing i ciesz się rosnącą popularnością Twojej firmy.

Jakie działania podejmujemy podczas prowadzenia fanpage’u na Facebooku?

  • Analiza – przygotujemy Twoją markę do wejścia w świat mediów społecznościowych, przeanalizujemy Twoją konkurencję oraz określimy grupę, do której chcemy dotrzeć.
  • Strategia – stworzymy dla Ciebie strategię komunikacji w social media uwzględniającą specyfikę Twojego biznesu.
  • Realizacja – prowadzenie skutecznej komunikacji na fanpage’u to klucz do sukcesu. Szybko przechodzimy do działania, jednak nie zapominamy o tym, by każdy kolejny post był pomysłowy i angażujący, zbierając coraz większe grono fanów profilu Twojej firmy na Facebooku.
  • Zarządzanie kampanią – w profesjonalny sposób stworzymy oraz zoptymalizujemy płatną kampanię Twojej firmy na Facebooku, doradzimy także, jaki budżet przeznaczyć, aby reklama na Facebooku była skuteczna.
  • Monitoring – cały czas monitorujemy swoją pracę, na bieżąco optymalizujemy oraz usprawniamy komunikację.

Ile kosztuje prowadzenie fanpage’a na Facebooku?

Każda usługa prowadzenia działań na Facebooku wyceniana jest indywidualnie, a cena zależy od kilku czynników. Głównym z nich jest potencjał samej branży – zupełnie inną strategię przygotujemy dla firmy zajmującej się produkcją obuwia i sprzedającą swoje produkty w całej Polsce niż dla firmy zajmującej się regionalnie utylizacją odpadów elektronicznych. Do każdej działalności dopasowujemy optymalną liczbę postów oraz budżet na reklamę. Sugerowana liczba postów zależy m.in. od grupy docelowej, dla której prowadzone są działania promocyjne. Sama liczba postów nie jest wyznacznikiem jakości prowadzenia profilu – w określonych przypadkach lepiej rzadziej publikować posty (przepełnione wartością merytoryczną dla użytkowników) niż skupiać się tylko na tym, aby aktywność na profilu była jak najczęstsza, kosztem jakości publikacji. Kolejnym czynnikiem wpływającym na cenę jest budżet reklamowy – jest on konieczny do osiągnięcia założonych celów oraz sukcesywnego rozwoju profilu. Od wielu lat Facebook „ucina zasięgi” profilom firmowym, dlatego aby docierać do jak największej grupy docelowej potrzebna jest płatna promocja postów. Budżet ustalamy w oparciu o konkurencyjność branży oraz potencjał rozwoju profilu. Poza powyższymi czynnikami, istnieje jeszcze szereg innych, które w mniejszym stopniu oddziałują na cenę, dlatego też aby zapewnić Państwu ofertę dopasowaną do potrzeb, wycenę musimy przygotować indywidualnie.

Z przyjemnością przygotujemy dedykowaną ofertę specjalnie dla Twojej firmy!

Poniżej znajdą Państwo przykładowe pakiety cenowe dotyczące obsługi profilu:

Oferta FacebookMINIMIDISTANDARDPLUS

890 zł 1090 zł 1440 zł 2590 zł
Stworzenie profilu
Przygotowanie strategii
Awatar (zdjęcie profilowe)
Propozycja zdjęcia w tle 1 1 2 2
Uzupełnienie informacji
Monitorowanie komentarzy i wiadomości prywatnych
Stworzenie i publikacja postów 4/mc 6/mc 12/mc 16/mc
Obsługa kampanii reklamowych
Wliczony budżet na reklamę (zdobywanie polubień, przekierowania na stronę, zdobywanie klientów) 100 zł 300 zł 500 zł 750 zł
Miesięczny raport aktywności
Instalacja widgetu na str. www

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.

Facebook Marketing

Skuteczna promocja strony firmowej na Facebooku jest możliwa dzięki reklamom. Konto firmowe na Facebooku może być promowane na wiele sposobów, co wpływa na ciągle powiększające się grono fanów-potencjalnych Klientów.

grupa-tense-promowanie-fanpage grupa-tense-facebook

PROMOWANIE PROFILU

Tworzenie fanpage’a to nie wszystko. Zainwestuj w promocję i zbieraj nowych fanów swojego profilu firmowego.

PROMOWANIE FILMU

Materiał wideo przykuwa uwagę bardziej niż zwykły tekst. Dlatego, jeśli dysponujesz ciekawymi filmami promującymi Twoją firmę, możesz wypromować je na Facebooku i wpłynąć na przywiązanie potencjalnego Klienta do Twojej marki.

grupa-tense-promowanie-postow grupa-tense-promowanie-tresci

PROMOWANIE POSTÓW

Chcesz wpłynąć na dużo większe zaangażowanie swoich fanów? Promuj najbardziej interesujące posty, aby skłonić użytkowników Facebooka do komentowania i udostępniania treści z Twojego fanpage’a.

PROMOWANIE STRONY WWW

Facebook daje możliwość promowania firmowej witryny. Reklamy przekierują użytkowników Facebooka bezpośrednio na swoją stronę internetową.

Zainwestuj w marketing firmy w social media!

Połączenie działań reklamowych w różnych dostępnych portalach społecznościowych ustabilizuje Twoją pozycję na rynku oraz wzmocni przywiązanie Klienta do Twojej marki.

Skontaktuj się z nami, a doradzimy Ci, które medium społecznościowe jest odpowiednie dla Twojego biznesu oraz stworzymy spójną strategię komunikacji. Wycena dotycząca prowadzenia profilu na innym medium społecznościowym niż Facebook jest indywidualnie przygotowywana przez doradcę Klienta.

Co zyskujesz dzięki aktywnemu prowadzeniu fanpage’u w social media?

Ile kosztuje prowadzenie profilu na Instagramie, Twitterze czy LinkedIn? Przykładowy cennik i zakres usług:

instagram Prowadzenie profilu firmowego na Instagramie – portal opiera się na zdjęciach, fotografiach robionych w czasie rzeczywistym, istnieje możliwość zorganizowania virali oraz kreatywnej promocji firmy przy pomocy atrakcyjnych grafik.

Miesięczny raport aktywności✔✔✔

Oferta Instagram MINI STANDARD STANDARD PLUS
 590 zł 890 zł 1180 zł
Stworzenie profilu
Awatar (zdjęcie profilowe)
Monitorowanie aktywności
Stworzenie i publikacja postów 4/mc 6/mc 10/mc
Obsługa kampanii reklamowych
Wliczony budżet na reklamę 100 zł 200 zł 300 zł

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.

Prowadzenie profilu na LinkedIn – profesjonalnej sieci zawodowej

Oferta LinkedIn MINI STANDARD STANDARD PLUS
490 zł 690 zł 980 zł
Stworzenie profilu
Wypełnienie informacji
Monitorowanie aktywności
Stworzenie i publikacja postów 2/mc 4/mc 6/mc
Obsługa kampanii reklamowych
Artykuł merytoryczny do 3000 zzs (znaków ze spacjami) – miesięcznie 0 0 1
Miesięczny raport aktywności

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.

twitter Prowadzenie profilu firmowego na Twitterze – platforma do mikroblogowania, która bazuje na krótkich, 280 znakowych komunikatach informacyjnych. Kanał szczególnie popularny w branży nowych technologii, używany do komunikowania się ze specjalistami z całego świata. Twittera szczególnie upodobali sobie również polscy Politycy.

you-tube Prowadzenie profilu na YouTube – platforma do promocji filmów, idealna dla firm, które reklamują się przy pomocy materiałów wideo.

google+ Prowadzenie profilu firmowego Google+ – portal społecznościowy stworzony przez Google, wpływa na wizerunek firmy oraz wspomaga proces pozycjonowania.

pinterest Prowadzenie profilu firmowego Pinterest – portal inspirujący użytkowników, odpowiedni dla firm, które dzięki swoim produktom lub usługom mogą promować kreatywne podejście do codzienności.