ul. Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Linki sponsorowane

Chcesz, by Twoja strona praktycznie od zaraz pojawiła się na szczycie wyników wyszukiwania? Czy wiesz, że znajdując się na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania liczba nowych zleceń będzie rosła w niesamowitym tempie?

Skontaktuj się z nami i daj się znaleźć swoim potencjalnym Klientom!

Reklamy Google AdWords to system reklamowy, który wyświetli i wyróżni link do Twojej witryny firmowej nad wynikami organicznymi lub po ich prawej stronie. Twoja strona internetowa natychmiastowo pojawi się na szczycie pierwszej strony Google po wpisaniu określonych słów kluczowych, które wcześniej zostaną starannie wyselekcjonowane przez naszych specjalistów.

Korzystając z naszych usług, masz gwarancję, że pojawisz się na najwyższych pozycjach na słowa kluczowe, z których uzyskasz satysfakcjonującą konwersję! Grupa TENSE jest wieloletnim partnerem Google, w zakresie profesjonalnego planowania i zarządzania kampaniami reklamowymi.

Zwiększaj zyski swojej firmy! Zauważ natychmiastowe efekty kampanii!

Co możemy dla Ciebie zrobić?

  • Stworzymy kampanię linków sponsorowanych dla Twojej strony internetowej, dzięki temu pojawisz się na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.
  • Dobierzemy słowa kluczowe zgodne ze specyfiką Twojej branży, dzięki czemu Twoja strona wyświetli się na szczycie wyników wyszukiwania na najbardziej konkurencyjne frazy, wyprzedzając tym samym inne firmy z Twojej branży i przyciągając nowych Klientów.
  • Ciągle polepszamy swoje działania, dlatego oferujemy nieustanną optymalizację kampanii. Dzięki temu masz pewność, że skuteczność reklamy jest ciągle na najwyższym poziomie.
  • Doradzimy Ci na każdym etapie inwestycji, odpowiemy na każde pytania, gwarantując poczucie stabilności oraz pewność wysokiej jakości naszych usług.
  • Stworzymy przejrzysty model płatności. Dokładnie wiesz, za co płacisz oraz możesz w każdym momencie skontrolować swoje inwestycje na dedykowanym koncie Google AdWords, do którego masz ciągły dostęp.

Model płatności

Gwarantujemy uczciwy i przejrzysty model rozliczeń. Google pobierze opłatę tylko i wyłącznie w przypadku, kiedy Klient kliknie w Twoją reklamę (CPC). Nasze wynagrodzenie za przygotowanie i zarządzanie kampanią to część przeznaczonego budżetu. To od Ciebie zależy, jaki budżet przeznaczysz na kampanię. Oczywiście na każdym etapie możesz liczyć na wsparcie naszych certyfikowanych specjalistów, którzy wspólnie z pracownikami Google będą opiekować się Twoimi reklamami.

Zobacz cennik linków sponsorowanych.

Co zyskujesz, decydując się na kampanię linków sponsorowanych?

Analizę oraz dobór najlepszych fraz kluczowych
Na podstawie naszego wieloletniego doświadczenia dobierzemy optymalne rozwiązania dla Twojej firmy. Sprawimy, by reklama trafiła bezpośrednio do osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą, dzięki czemu zwiększysz zysk swojej firmy.

Transparentność działań
Kampania jest prowadzona na koncie AdWords założonym specjalnie dla Ciebie, dzięki czemu masz bezpośredni dostęp do miesięcznych statystyk oraz kosztów. Dokładnie wiesz, ile i za co płacisz. Możesz w łatwy sposób sprawdzić, ile kosztowały poszczególne kliknięcia reklamy!

Elastyczność i wygoda
Budżet Google AdWords jest jak doładowanie telefonu na kartę. To Ty decydujesz, ile środków przeznaczysz miesięcznie na kampanię. Niewykorzystane środki przechodzą zaś na następny miesiąc. Co więcej, jeśli Twój biznes jest sezonowy, w każdym momencie możesz zawiesić kampanię lub zintensyfikować jej zasięg.

Skuteczność i pewność
Linki sponsorowane dają Ci natychmiastowe efekty. Masz pewność, że Twoja strona internetowa pojawi się na szczycie wyników wyszukiwania od razu po skonfigurowaniu kampanii. Reklama Google AdWords nie jest procesem długofalowym, lecz natychmiastowym!

Wiele możliwości
Google umożliwia sponsorowane promowanie się w Internecie na wiele sposobów. Sam możesz dostosować formę promocji do swojego biznesu. Nasi specjaliści doradzą Ci również, który rodzaj kampanii Google Adwords będzie najbardziej optymalnym i skutecznym rozwiązaniem dla Ciebie.

Linki sponsorowane
5 (100%) z 21 głosów

Zaufali nam: