Linki sponsorowane Google AdWords

 

Sieć wyszukiwania Google

Sieć wyszukiwania Google to nic innego jak wyszukiwarka www.google.pl, czyli najpopularniejsze narzędzie do wyszukiwania informacji, produktów i usług w Polsce i na Świecie. Trudno o lepsze miejsce na Twoją reklamę!

Dzięki kampanii w sieci wyszukiwania możesz wyświetlać swoje reklamy na pierwszej stronie wyników wyszukiwania praktycznie od zaraz. Wystarczy podać słowa kluczowe wpisywane przez Twoich potencjalnych klientów, by wyświetlić im trafne reklamy Twojej firmy. Wszystko w oparciu o przejrzysty model płatności. Z sukcesem zaplanujemy kampanię AdWords również dla Twojej firmy Napisz do nas, a przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę.

Prezentuj swoją ofertę dzięki atrakcyjnym tekstom reklamowym wzbogaconym o dodatkowe elementy, takie jak: linki do podstron, numer telefonu, adres, link do ściągnięcia aplikacji, ceny i aktualne promocje.

Ale to nie wszystko! Oprócz słów kluczowych kampanię można kierować na wiele innych sposobów:

 • fizyczną lokalizację użytkownika (np. na internautów z Warszawy),
 • język, jakim się posługuje (np. kierowanie na anglojęzycznych internautów przebywających w Polsce),
 • urządzenie, z jakiego korzysta (komputer stacjonarny lub laptop, smartfon lub tablet),
 • harmonogram wyświetlania reklam, czyli określenie, o jakich godzinach oraz w jakie dni tygodnia chcesz wyświetlać reklamy.

Prowadzisz firmę hydrauliczną? To świetnie. Dzięki precyzyjnym opcjom kierowania możemy sprawić, aby Twoja reklama wyświetliła się mieszkającym w Berlinie, polskojęzycznym użytkownikom tabletów, którzy poszukują pomocy hydraulika w poniedziałki rano w godzinach 08:00-9:30. Z Google AdWords to możliwe!

Nasi specjaliści zajmą się przygotowaniem efektywnej kampanii od A do Z. Zaproponują skuteczne słowa kluczowe i ustawienia dostosowane do profilu Twojej działalności, przygotują angażujące reklamy oraz skonfigurują narzędzia analityczne, abyś dokładnie wiedział, za co płacisz i czy reklama rzeczywiście jest dochodowa.
 

Kampania produktowa Google AdWords (Zakupy Google)

To specjalny typ kampanii AdWords, stworzony z myślą o sklepach internetowych. Zaprezentuj swoją ofertę osobom poszukującym dokładnie tych produktów, które właśnie masz w ofercie. Wyświetlaj właściwym użytkownikom zdjęcia oraz ceny przedmiotów ze swojego sklepu.

Zakupy Google to atrakcyjna i skuteczna reklama, która przeniesie użytkownika od razu na właściwą podstronę Twojej witryny i umożliwi mu dokonanie szybkiego zakupu online.

Informacje potrzebne do wyświetlenia reklamy, Google uzyskuje ze specjalnego stworzonego pliku danych na koncie Google Merchant Center. Dzięki modelowi kosztu za kliknięcie, płacisz wyłącznie wtedy, gdy ktoś postanawia odwiedzić Twoją stronę.

Jesteś zainteresowany? Nasi specjaliści pomogą Ci w stworzeniu dobrego pliku produktowego i stworzeniu efektywnej kampanii w Zakupach Google.
 

Sieć reklamowa Google

Miliony ludzi odwiedzających tysiące stron internetowych oraz korzystających z aplikacji mobilnych każdego dnia, w każdym miejscu i o każdej porze. To dopiero powierzchnia reklamowa, prawda? Dlaczego więc z niej nie skorzystać? Zaprzęgnij cały arsenał formatów reklamowych i promuj swoją firmę!

Siłą kampanii AdWords w sieci reklamowej jest szeroki wachlarz metod kierowania, które pozwalają na dotarcie do interesujących nas grup odbiorców. Targetuj reklamy:

 • na zainteresowania i odbiorców, a więc osoby, które aktywnie wyszukują informacji o danym zagadnieniu (np. aparaty fotograficzne),
 • trafny kontekst na podstawie słów kluczowych występujących na danej stronie,
 • na strony o określonej tematyce (np. motoryzacyjne, kulinarne, etc.),
 • na wybrane dni, godziny i fizyczną lokalizację użytkownika,
 • na urządzenie, z jakiego przegląda Internet,
 • na czynniki demograficzne takie jak wiek, płeć czy stan rodzinny (osoby posiadające, bądź nieposiadające dzieci),
 • na listy remarketingowe.

Skorzystaj z ogromnej liczby formatów reklamowych, aby najskuteczniej realizować swoje cele biznesowe. Do dyspozycji masz reklamy:

 • tekstowe,
 • graficzne (banery reklamowe),
 • interaktywne i animowane,
 • reklamy wideo.

Skuteczna reklama to ta, która trafia do zainteresowanych jej treścią osób. Podczas realizacji kampanii AdWords kreujemy postać Twojego potencjalnego klienta i to na niego kierujemy reklamę.

Prowadzona przez nas kampania oznacza natychmiastowe efekty, wysoki CTR i rentowność!

 

Ale czy promocja za pomocą reklam graficznych jest dla mnie, skoro prowadzę tylko lokalny biznes?

Jak najbardziej! Google AdWords to pełna skalowalność budżetu i możliwość reklamy lokalnej. Dzięki temu nawet najmniejsza firma może wyświetlać reklamy na popularnych stronach internetowych obok reklam wielkich koncernów!

Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualną ofertę skrojoną na potrzeby Twojego biznesu!
 

Remarketing Google AdWords, czyli „Zapraszamy ponownie!”

Remarketing – wszyscy o nim słyszeli, ale mało kto wie, jak wielkie daje możliwości. Remarketing to rodzaj kierowania reklam AdWords, skoncentrowany na użytkownikach, którzy w przeszłości odwiedzili Twoją stronę, skorzystali z Twojej aplikacji mobilnej lub odwiedzili Twój kanał na YouTube.

Remarketing Google AdWords daje nam możliwość wykorzystania informacji o użytkownikach do kierowania spersonalizowanych reklam Twojej firmy, podczas codziennego korzystania z Internetu.

Remarketing daje Ci możliwość dotarcia do użytkownika:

 • w wyszukiwarce Google w ramach kampanii RLSA,
 • w sieci reklamowej Google, na którą składają się tysiące stron i aplikacji mobilnych,
 • w poczcie Gmail,
 • w serwisie YouTube.

Przypomnij o sobie klientom, wyświetlając im atrakcyjne reklamy (tekstowe, graficzne, interaktywne lub wideo) i nakłoń do powtórnych odwiedzin na stronie.

A jeśli jesteś właścicielem sklepu internetowego, nie możesz przegapić możliwości, jakie daje Remarketing Dynamiczny Google AdWords. Docieraj do osób, które odwiedziły Twój sklep i prezentuj im dokładnie te produkty, które oglądały, by nakłonić je do kolejnych odwiedzin i zakupów. Wszystko dzięki elastycznym reklamom produktowym, generowanym automatycznie przez system AdWords.

Właściwie prowadzona kampania remarketingowa gwarantuje wysoką skuteczność! Z przyjemnością przygotujemy dla Ciebie bezpłatną ofertę kampanii remarketingowej, która najlepiej spełni Twoje wszystkie oczekiwania.
 

Kampanie Google AdWords w Gmail

Gmail to jedna z najchętniej wykorzystywanych usług poczty elektronicznej w Polsce. Teraz dzięki AdWords również za jej pośrednictwem możesz zdobywać nowych klientów. Wyświetlaj atrakcyjne reklamy graficzne lub interaktywne, informuj użytkowników o nowych promocjach i ofertach, angażuj ponownie osoby, które w przeszłości odwiedziły Twoją stronę.

Kampanie Gmail to atrakcyjne reklamy w formie wiadomości e-mail, wyświetlanych w skrzynce odbiorczej użytkownika. Wiadomości te, po kliknięciu, rozwijają się i prezentują zasadniczą część reklamy (tekst, grafikę lub wideo). W tego typu kampanii płacisz za każde kliknięcie w zajawkę reklamy, natomiast wszystkie interakcje z rozwiniętą formą reklamy (np. kliknięcia prowadzące do Twojej witryny) są już bezpłatne.

Tak, jak w przypadku innych typów kampanii AdWords do dyspozycji otrzymujesz zaawansowane formy kierowania reklam:

 • kontekstowo,
 • na tematy i zainteresowania,
 • na wybrane grupy odbiorców na rynku,
 • na listy klientów w postaci wykazu adresów e-mail,
 • ze względu na dane demograficzne, lokalizację i urządzenie, z jakiego korzysta użytkownik,
 • na listy remarketingowe.

 

Kampanie Google AdWords w YouTube (Reklamy Wideo)

YouTube to obecnie druga najpopularniejsza strona i zarazem wyszukiwarka internetowa na świecie. Ogromny zasięg i popularność serwisu, dają możliwość dotarcia z przekazem reklamowym do właściwych osób we właściwym czasie.

W kampaniach YouTube do dyspozycji mamy wiele opcji kierowania oraz formatów reklamowych, z których najbardziej popularne to:
 
1. Reklamy wideo TrueView In-stream, w których płacimy tylko, gdy ktoś obejrzy naszą reklamę lub wejdzie z nią w interakcję:


*źródło: Materiały reklamowe Google Partners

2. TruView Discovery wyświetlane w wynikach wyszukiwania czy na stronie odtwarzania filmu (płatność za kliknięcie):


*źródło: Materiały reklamowe Google Partners

3. Reklamy typu LightBox oraz MastHead:

*źródło: Materiały reklamowe Google Partners

Reklamy TrueView In-Stream możemy ponadto rozszerzyć o interaktywne karty produktów, które przeniosą internautę bezpośrednio do Twojego sklepu online:


*źródło: https://support.google.com/adwords/answer/6303978?hl=pl

Jesteś zainteresowany kampanią w serwisie YouTube? Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać niezobowiązującą ofertę!
 

Dlaczego warto z nami współpracować?

 • Opieka certyfikowanego specjalisty AdWords
 • Dokładne raporty skuteczności kampanii
 • Pełna przejrzystość działań i brak ukrytych kosztów
 • Nawet 600 zł GRATIS na działania reklamowe w postaci kuponu promocyjnego Google
 • Współpraca z agencją ze statusem Google Partner Premier, który otrzymują tylko najlepsze firmy współpracujące z Google.
Powierzenie kampanii linków sponsorowanych w ręce Grupy TENSE to strzał w dziesiątkę!
Linki sponsorowane
4.7 (94.59%) z 37 głosów