Linki sponsorowane – oferta

W zakres naszej stałej oferty wchodzi efektywne prowadzenie kampanii AdWords. Nawiązując z nami współpracę, możesz mieć stuprocentową pewność, że powierzonym zleceniem zajmą się doświadczeni, wykwalifikowani i certyfikowani pracownicy mający na swoim koncie wiele kampanii reklamowych, które okazały się prawdziwym sukcesem.

Profesjonalnie przygotujemy dla Ciebie kampanię reklamową. Będziemy stale ją monitorować, analizować oraz prowadzić pełny nadzór nad każdym z jej etapów.

Różnica między nami a konkurencyjnymi firmami jest taka, że jako nieliczni sprawujemy realny nadzór nad kampanią, a co również istotne – oferujemy pełną kontrolę kosztów. Nasze działania są w pełni przejrzyste i uczciwe. Nie ma tutaj mowy o żadnych ukrytych opłatach. Cena dotyczy tylko i wyłącznie faktycznej reklamy w Google AdWords, a także ustalonej prowizji za prowadzenie i optymalizację kampanii. Takie podejście sprawia, że uzyskaliśmy uznanie wśród naszych Klientów, którzy cenią sobie jasne i ściśle określone zasady. Jednym z nich jest Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu (sprawdź nasze referencje).

Kiedy przystępujemy do planowania kampanii linków sponsorowanych, wówczas korzystamy z wiedzy i doświadczenia naszego pracownika, który uzyskał status Certyfikowanego Specjalisty Google AdWords (profil naszej firmy). Dzięki temu dajemy gwarancję, że tworzone przez nas kampanie reklamowe będą odznaczać się najwyższą jakością.

Grupa Tense zdobyła status Certyfikowanego Partnera Google w zakresie reklamowania w systemie AdWords. Dokument ten potwierdza naszą skuteczność w realizowanych działaniach. Aby zdobyć to niezwykle istotne wyróżnienie, spełniliśmy wszelkie niezbędne wymagania. Oficjalny profil naszej firmy znajduje się tutaj. Serdecznie zapraszamy także do poczytania informacji na temat współpracy Google z firmami zewnętrznymi.