ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Kontakt

Grupa TENSE sp. z o.o. sp.k.
ul. Wolsztyńska 5, poziom II
60-361 Poznań

tel. 61 866 77 27
fax. 61 278 50 73
infolinia: 801 090 075
e-mail: biuro@grupatense.pl

NIP: 7792401579
REGON: 301962750
KRS: 0000400529
Sąd Rejestrowy: Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu Wydział VIII Gospodarczy

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek: godz. 8.30 – 16.30

Rachunek bankowy:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
04 1750 1019 0000 0139 5787 5787

Kontakt bezpośredni z przedstawicielami firmy

Jarosław Sieradzki
Paweł Borowski
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 792 551 664

p.borowski@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
Certyfikowany specjalista

Magdalena Guzik
Magdalena Guzik
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 570 448 889

m.guzik@grupatense.pl

Katarzyna Kubacka
Katarzyna Kubacka
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 570 441 334

k.kubacka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
Certyfikowany specjalista

Magdalena Kuc
Magdalena Kuc
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 536 232 925

m.kuc@grupatense.pl

Paula Przegiętka
Paula Przegiętka
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 792 553 667

p.przegietka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
Certyfikowany specjalista

Jarosław Sieradzki
Jarosław Sieradzki
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 793 553 669

j.sieradzki@grupatense.pl

Paulina Skorupka
Paulina Skorupka
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 791 335 664

p.skorupka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
Certyfikowany specjalista

Hugon Szulczewski
Hugon Szulczewski
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 510 930 775

h.szulczewski@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
Certyfikowany specjalista

Monika Tuchołka
Monika Tuchołka
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 790 553 667

m.tucholka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
Certyfikowany specjalista

Paulina Skorupka
Jarosław Ziółkowski
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 570 440 557

j.ziolkowski@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
Certyfikowany specjalista

Maciej Żak
Maciej Żak
Doradca Klienta Biznesowego
kom. 536 447 776

m.zak@grupatense.pl

Tomasz Dolczewski
Tomasz Dolczewski
Specjalista ds. Sprzedaży Usług IT
kom. 791 332 660

t.dolczewski@grupatense.pl

Jarosław Sieradzki
Krzysztof Gregorczuk
Opiekun Programu Partnerskiego
kom. 795 883 774

k.gregorczuk@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
Certyfikowany specjalista

Karolina Olewińska
Karolina Olewińska
Asystentka Prezesa Zarządu
kom. 61 866 77 27

k.olewinska@grupatense.pl

Zespół Grupa TENSE


zespol-grupa-tense

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!