rekrutujemy

ul. Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50Lider przedsiębiorczościGoogle PartnerGoogle Partners Rising Stars

Kontakt

Grupa TENSE sp. z o.o. sp.k.
ul. Wolsztyńska 5
60-361 Poznań
Sprawdź trasę dojazdu

Oddział w Bydgoszczy
Bernardyńska 13/101
85-029 Bydgoszcz
Sprawdź trasę dojazdu

tel. 61 866 77 27 - Poznań
tel. 52 522 22 75 - Bydgoszcz
infolinia: 801 090 075

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek: godz. 8.30 – 16.30

Skontaktuj się z nami


Pola oznaczone "*" są obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przedstawienia oferty handlowej oraz usług firmy.

Przez usługi firmy rozumie się produkty i usługi własne spółki oraz podmiotów powiązanych osobowo ze Spółką.

Administratorem danych osobowych jest Grupa Tense Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Poznaniu (60-361), ul.Wolsztyńska 7/3. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Nasi doradcy - oddział Poznań

Paulina Skorupka

Paulina Skorupka

791 335 664
p.skorupka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Katarzyna Kubacka

Katarzyna Kubacka

570 441 334
k.kubacka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Hugon Szulczewski

Hugon Szulczewski

510 930 775
h.szulczewski@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Bartosz Gwizdek

570 447 339
b.gwizdek@grupatense.pl

Magdalena Józefowska

534 909 789
m.jozefowska@grupatense.pl

Przemysław Nowicki

792 553 667
p.nowicki@grupatense.pl

Michał Zarzycki

Doradca ds. stron www
535 023 834
m.zarzycki@grupatense.pl

Jakub Piechocki

Doradca ds. stron www
791 332 660
j.piechocki@grupatense.pl

Nasi doradcy - oddział Bydgoszcz

Magdalena Kuc

536 232 925
m.kuc@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Zuzanna Trychoń

534 128 742
z.trychon@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Sandra Wójcik

795 881 773
s.wojcik@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Piotr Bort

510 667 081
p.bort@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Maciej Milewicz

570 440 557
m.milewicz@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Administracja

Katarzyna Musielak

Specjalista ds. administracyjno-finansowych
61 866 77 27
k.musielak@grupatense.pl

Jarosław Pomykajczyk

Lider działu HR
61 866 77 27
j.pomykajczyk@grupatense.pl

Rachunek bankowy:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
04 1750 1019 0000 0139 5787 5787

Rachunek do przelewów zagranicznych:
SWIFT: RCBWPLPW
IBAN: PL 39 1750 1019 0000 0139 5787 5836

Dane firmy:
ul. Wolsztyńska 7/3, 60-361 Poznań
NIP: 7792401579 REGON: 301962750
KRS: 0000400529

Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda
Wydział VIII Gospodarczy

Zaufali nam: