ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Kontakt

Grupa TENSE sp. z o.o. sp.k.
ul. Wolsztyńska 5, poziom II
60-361 Poznań
Sprawdź trasę dojazdu

Oddział w Bydgoszczy
3 maja 22/1
85-016 Bydgoszcz
Sprawdź trasę dojazdu

tel. 61 866 77 27 - Poznań
tel. 52 522 22 75 - Bydgoszcz
infolinia: 801 090 075

biuro@grupatense.pl

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek: godz. 8.30 – 16.30

Skontaktuj się z nami


Pola oznaczone "*" są obowiązkowe

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Grupa Tense sp. z.o.o. sp. k. celem przedstawienia oferty.

Nasi doradcy - oddział Poznań

Hugon Szulczewski

Hugon Szulczewski

tel. 510 930 775
h.szulczewski@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Katarzyna Kubacka

Katarzyna Kubacka

tel. 570 441 334
k.kubacka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Paula Przegiętka

Paula Przegiętka

tel. 792 553 667
p.przegietka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Paulina Skorupka

Paulina Skorupka

tel. 791 335 664
p.skorupka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Paweł Borowski

Paweł Borowski

tel. 792 551 664
p.borowski@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Monika Tuchołka

Monika Tuchołka

tel. 790 553 667
m.tucholka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Michał Zarzycki

Michał Zarzycki

Specjalista ds. usług IT
tel. 535 023 834
m.zarzycki@grupatense.pl
Karolina Olewińska

Karolina Szewczuk

Asystentka Prezesa Zarządu
tel. 61 866 77 27
k.szewczuk@grupatense.pl

Nasi doradcy - oddział Bydgoszcz

Rachunek bankowy:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
04 1750 1019 0000 0139 5787 5787

Rachunek do przelewów zagranicznych:
SWIFT: RCBWPLPW
IBAN: PL 39 1750 1019 0000 0139 5787 5836

Dane firmy:
ul. Wolsztyńska 7/3, 60-361 Poznań
NIP: 7792401579 REGON: 301962750
KRS: 0000400529

Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda
Wydział VIII Gospodarczy

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!