Kontakt

Grupa TENSE sp. z o.o. sp.k.
ul. Wolsztyńska 5
60-361 Poznań
Sprawdź trasę dojazdu

Oddział w Bydgoszczy
Bernardyńska 13/101
85-029 Bydgoszcz
Sprawdź trasę dojazdu

tel. 61 866 77 27 - Poznań
tel. 52 522 22 75 - Bydgoszcz
infolinia: 801 090 075

Godziny pracy biura:
poniedziałek – piątek: godz. 8.30 – 16.30

Skontaktuj się z nami

Pola oznaczone "*" są obowiązkowe
Wyrażam zgodę na przekazywanie na podany przeze mnie numer telefonu treści dotyczących produktów i usług oferowanych oraz zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowych, dotyczących produktów i usług oferowanych przez przez Grupa Tense Sp. z o.o. Sp.k. Zapoznałem się z polityką prywatności.

Podstawa Prawna

Ustawa z dnia 16 lipca 2004 r. Prawo telekomunikacyjne (Dz.U.2017.1907 ze zm.) oraz art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 ze zm.) oraz art. 6 ust 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679/UE z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1)

Doradcy SEO/SEM - oddział Poznań

Katarzyna Kubacka

Katarzyna Kubacka

61 616 11 10
k.kubacka@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Hugon Szulczewski

Hugon Szulczewski

61 616 11 59
h.szulczewski@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Bartosz Gwizdek

61 616 11 17
b.gwizdek@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Magdalena Józefowska

61 616 11 62
m.jozefowska@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Przemysław Nowicki

61 616 11 13
p.nowicki@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Marek Bernolak

61 616 11 60
m.bernolak@grupatense.pl

Natalia Przywieczerska

61 616 11 67
n.przywieczerska@grupatense.pl

Doradcy SEO/SEM - oddział Bydgoszcz

Magdalena Kuc

52 555 77 50
m.kuc@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Zuzanna Trychoń

52 555 77 51
z.trychon@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Sandra Wójcik

52 555 77 53
s.wojcik@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Piotr Bort

52 555 77 55
p.bort@grupatense.pl

Certyfikowany specjalista
adWords

Anna Gabrysiak

52 555 77 54
a.gabrysiak@grupatense.pl

Łukasz Mokos

52 555 77 52
l.mokos@grupatense.pl

Doradcy ds. stron www - oddział Poznań

Michał Zarzycki

535 023 834
m.zarzycki@grupatense.pl

Jakub Piechocki

791 332 660
j.piechocki@grupatense.pl

Administracja

Katarzyna Musielak

Specjalista ds. administracyjno-finansowych
61 866 77 27
k.musielak@grupatense.pl

Jarosław Pomykajczyk

Lider działu HR
61 866 77 27
j.pomykajczyk@grupatense.pl

Rachunek bankowy:
Raiffeisen Bank Polska S.A.
04 1750 1019 0000 0139 5787 5787

Rachunek do przelewów zagranicznych:
SWIFT: RCBWPLPW
IBAN: PL 39 1750 1019 0000 0139 5787 5836

Dane firmy:
ul. Wolsztyńska 7/3, 60-361 Poznań
NIP: 7792401579 REGON: 301962750
KRS: 0000400529

Sąd rejestrowy:
Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda
Wydział VIII Gospodarczy