ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Manager ds. Rozwoju Nowych Kanałów Sprzedaży

(miejsce pracy: Poznań)

Opis stanowiska:

Twoją główną rolą będzie otwarcie i rozwój nowych kanałów dystrybucji. Na niektórych już działamy, ale część będziesz musiał/-a też rozwinąć sam/-a. Wiążę się to z planowaniem strategii sprzedaży oraz akcji promocyjnych. Oprócz działań związanych z planowaniem będziesz też odpowiedzialny/-a za utrzymywanie dobrych relacji z kontrahentami, negocjowanie warunków współpracy oraz z czasem organizację całego działu. Podsumowując, celem Twojej pracy będzie otwieranie nowych ścieżek rozwoju dla firmy oraz maksymalizacja wyników sprzedażowych.

Oczekujemy:

  • zaangażowania i bardzo dużej motywacji do pracy,
  • doświadczenia w sprzedaży,
  • doskonałych umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
  • umiejętności tworzenia prezentacji biznesowych,
  • przynajmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
  • prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • atrakcyjne dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + wysoka prowizja),
  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży internetowej,
  • odpowiednie przeszkolenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy B2B (dopuszczamy też inne formy współpracy),
  • elastyczne godziny pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód),
  • świetną atmosferę,

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!