ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Doradca Klienta ds. SEO

(miejsce pracy: Poznań)

Zakres obowiązków:

  • doradztwo w zakresie świadczonych usług
  • budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami,
  • opieka posprzedażowa nad Klientami Firmy,
  • czynny udział w procesie wznawiania umów wygaszonych,
  • pozyskiwanie nowych klientów na rzecz Firmy,
  • przedłużanie umów i poszerzanie współpracy z Klientami,
  • przygotowywanie i negocjowanie warunków umów.
  • współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

  • doświadczenie w obsłudze Klienta (mile widziane w branży internetowej),
  • naturalna umiejętność nawiązywania i utrzymywaniu kontaktów biznesowych,
  • praktyczna umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych,
  • duża ambicja i zaangażowanie,
  • zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów,
  • inteligencja oraz zdolność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
  • motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.

Oferujemy:

  • pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży internetowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prowizja ze sprzedaży oraz obsługi klienta
  • gruntowne i bardzo szerokie przeszkolenie,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub elastycznych formach dopasowanych do indywidualnych potrzeb,
  • pracę w wymiarze pełnego etatu w biurze firmy w Poznaniu,
  • dołączenie do zaangażowanego i pełnego ambicji zespołu,
  • bezpłatny kurs języka angielskiego,
  • niezbędne narzędzia pracy, laptop, telefon, samochód,
  • wyjścia i eventy integracyjne.

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!