ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Back-End Developer

(miejsce pracy: Poznań)

Zadania:

  • tworzenie i wdrażanie oprogramowania w językach JavaScript, PHP, MySQL,
  • rozwój istniejących aplikacji,
  • udział w projektowaniu i tworzeniu nowych funkcjonalności,
  • rekomendowanie możliwych ulepszeń w oprogramowaniu i optymalizacja stosowanych rozwiązań,
  • monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem
  • tworzenie dokumentacji projektowej.

Oferujemy:

  • 3000 – 6000zł brutto
  • zatrudnienie w biurze niedaleko centrum Poznania,
  • pracę z elementami zwinnej metodyki SCRUM,
  • wsparcie doświadczonych kolegów,
  • świetny zespół i atmosferę pracy,
  • możliwość realizacji ciekawych, różnorodnych projektów,
  • nieustanny rozwój,
  • jasne zasady i system pracy,
  • elastyczny grafik pracy w przypadku osób studiujących.
  • bezpłatny kurs języka angielskiego

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość PHP, MySQL/PostgreSQL, HTML, JQuery, JS
  • Dobra lub bardzo dobra znajomość wybranego frameworka PHP (np. Code Igniter, Laravel, Symfony)
  • Znajomość podejścia MVC
  • Znajomość CMSów, np. WordPress, Joomla!
  • Znajomość systemów sklepowych, np. PrestaShop, Shopper

Mile widziane:

  • doświadczenie przy realizacji aplikacji internetowych
  • doświadczenie przy korzystaniu z systemów kontroli wersji (GIT, SVN)
  • doświadczenie przy korzystaniu z API Facebooka, Google, płatności elektronicznych
  • podstawowa wiedza o konfiguracji serwerów www