ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Asystent/-ka działu Handlowego

(miejsce pracy: Poznań)

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentów handlowych
  • korespondencja z klientami
  • budowa długofalowych relacji biznesowych,
  • przygotowywanie ofert i umów handlowych,
  • obsługa systemu CRM,
  • wsparcie administracyjne działu handlowego.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku o zbliżonym zakresie pełnionych obowiązków – asystenta osobistego lub asystenta działu,
  • swoboda w utrzymywaniu kontaktów biznesowych,
  • umiejętność sprawnego korzystania z sieci Internet, poczty elektronicznej oraz pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i sprawność działania,
  • zdolność kreatywnego rozwiązywania problemów.

Oferujemy:

  • płatny trzymiesięczny staż z możliwością zatrudnienia,
  • dołączenie do młodego, pełnego energii i ambicji zespołu,
  • świetną atmosferę,
  • szeroki zakres obowiązków i rzeczywisty wpływ na rozwój firmy,
  • możliwość poznania od wewnątrz branży agencji interaktywnych,
  • możliwości rozwoju zawodowego.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres: W temacie maila należy umieścić hasło: Asystent/-ka