Internet dla sportu

W sierpniu 2010 ruszyła kampania promocyjna pod hasłem „INTERNET DLA SPORTU” mająca na celu popularyzację różnych dyscyplin sportowych w Internecie. W ramach akcji, nasza firma wspiera wiele organizacji sportowych oferując im całkowicie darmową pomoc przy promocji strony WWW w Internecie, poprzez np.:

  • usługę pozycjonowania 5-10 fraz,
  • pomoc przy aktualizacji serwisu,
  • obróbkę graficzną zdjęć zamieszczanych na stronie internetowej,
  • a także inne, drobne usługi internetowe.

Wierzymy, że nasza inicjatywa społeczna wpłynie na zwiększenie liczby osób prowadzących aktywny tryb życia.

 

W ramach akcji współpracujemy już z:

Poznański Klub BokserskiPoznański Klub Bokserski

Poznański Klub Bokserski powstał w 1997 roku. Założycielem jest Zdzisław Nowak – utalentowany pięściarz, wielokrotny reprezentant Polski, a w późniejszych latach znakomity trener. W 2000 roku kierownictwo Poznańskiego Klubu Bokserskiego oficjalnie zgłosiło drużynę PKB Poznań do rozgrywek ligowych. Po 3 latach zespół WAH PKB Poznań zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Polski 2003. Był to pierwszy mistrzowski tytuł dla poznańskiego boksu po 64 latach. PKB Poznań trzykrotnie zajmował drugie miejsce w rozgrywkach ligowych.

 

Uczniowski Klub Sportowy „BŁYSKAWICA”Uczniowski Klub Sportowy „BŁYSKAWICA”

Uczniowski Klub Sportowy „Błyskawica” z Poznania to klub unihokeja z tradycjami i z wieloma sukcesami, nie tylko na arenie krajowej. Klub prowadzi treningi unihokeja w różnych grupach wiekowych. Klub bierze udział w Mistrzostwach Polski w unihokeju, rozgrywkach Ligi Wielkopolskiej, oraz różnego rodzaju turniejach krajowych i międzynarodowych. W klubie pracuje doświadczona kadra trenerów.

 

Wielkopolski Okręgowy Związek BokserskiWielkopolski Okręgowy Związek Bokserski

Wielkopolski Okręgowy Związek Bokserski to zrzeszenie poznańskich klubów bokserskich. Prezesem związku jest Zdzisław Nowak. Związek jest organizatorem ligi bokserskiej oraz wszelkiego rodzaju turniejów pięściarstwa. Związek sprawuje nadzór nad sędziami bokserskimi w Wielkopolsce. Organizuje kursy na sędziego bokserskiego

 

Wielkopolski Związek UnihokejaWielkopolski Związek Unihokeja

Wielkopolski Związek Unihokeja zrzesza kluby unihokejowe z Wielkopolski. Jest organizatorem Wielkopolskiej Ligi Unihokeja oraz Mistrzostw Wielkopolski w unihokeju. Prowadzi kursy dla instruktorów i trenerów unihokeja. Organizuje także szkolenia sędziowskie.

 

Uczniowski Klub Sportowy KOPERNIK POZNAŃ

Uczniowski Klub Sportowy Kopernik z Poznania to stowarzyszenie zrzeszające uczniów, rodziców, nauczycieli oraz pasjonatów piłki nożnej. Klub prowadzi treningi piłkarskie dla różnych grup wiekowych. Zawodnicy klubu z powodzeniem startują w rozgrywkach Młodzieżowej Ligi Wielkopolskiej w piłce nożnej. Celem klubu jest krzewienie kultury poprzez sport. Klub organizuje także wycieczki tematyczne to największych klubów piłkarskich w Polsce i Europie.