Działalność non profit

Agencja interaktywna Grupa TENSE należy do grona firm, które w swej działalności realizują ideę społecznej odpowiedzialności biznesu, uwzględniając potrzeby i wymagania interesów różnych grup społecznych.

W myśl szeroko rozumianych założeń Corporate Social Responsibility podejmowane przez nas działania są odpowiedzialne i etyczne. Zależy nam na rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, właściwych stosunkach pracy oraz poszanowaniu środowiska naturalnego. Przykładamy także wagę do wyeliminowania z biznesu zachowań nieetycznych.

Masz dla nas propozycje związane z działalnością CSR?

Zgłoś się do nas: [email protected]

W ramach CSR

Szlachetna Paczka 2016

Święta Bożego Narodzenia kojarzą nam się niezmiennie z obdarowywaniem i otrzymywaniem prezentów. Dlatego też kolejny rok z rzędu wzięliśmy udział w akcji Szlachetna Paczka!

Czytaj więcej

Dzień psa

Czworonogi mają specjalnie miejsce w naszych sercach! Zebraliśmy karmę, koce i udaliśmy się do Schroniska dla zwierząt przy ul. Bukowskiej w Poznaniu!

Czytaj więcej

Szlachetna Paczka 2015

Podczas jubileuszowej, XV edycji Szlachetnej Paczki nie mogło nas zabraknąć! Wspólnymi siłami udało nam się przygotować paczki dla dwóch rodzin!

Czytaj więcej

Dom Dziecka w Krośnie

Sport to zdrowie i każdy powinien mieć okazję się o tym przekonać, dlatego też zakupiliśmy sprzęt sportowy dla jednego z domów dziecka w Krośnie.

Czytaj więcej

Kompania Wrażeń

To społeczność biegaczy organizująca maratony i półmaratony charytatywne na rzecz dzieci cierpiących na choroby nowotworowe. Wsparliśmy ich zdalnie!

Czytaj więcej

Akademia Dobrych Pomysłów

Jak wspierać internetową organizację społeczną pomagającą dzieciom? Między innymi poprzez sponsorowanie domeny i hostingu jednej z jej stron!

Czytaj więcej

The Color Run

Uśmiech, kolory, wspólna zabawa i zdrowa rywalizacja. Tak w skrócie można opisać integrację naszych pracowników i najradośniejszy bieg na świecie.

Czytaj więcej

Wsparcie akcji #DLADZIECIAKÓW

Czego nie robi się #DLADZIECIAKÓW? Z okazji świąt Bożego Narodzenia wzięliśmy udział w akcji Karola Zielińskiego na rzecz polskich domów dziecka.

Czytaj więcej

RED BOX Soccer

Nasi pracownicy udzielają się sportowo! Nasza piłkarska drużyna zdobyła 5. miejsce w trzecioligowych rozgrywkach RED BOX Soccer! Oby tak dalej!

Czytaj więcej

Rodzinny Dom Dziecka nr 3 i nr 6

Wcieliliśmy się w role świętych Mikołajów! Tuż przed Bożym Narodzeniem obdarowaliśmy zabawkami i słodyczami poznańskie Rodzinne Domy Dziecka nr 3 i 6.

Czytaj więcej

Jadwiga Project

Wsparliśmy jedną z polskich drużyn, biorącą udział w rajdzie Mongol Rally 2012 – jednym z najdłuższych charytatywnych rajdów na świecie.

Czytaj więcej

Wiosenna akcja charytatywna „Czysty Aniołek”

Nasi pracownicy wsparli Stowarzyszenie Piękne Anioły w ramach akcji charytatywnej „Czysty Aniołek”, zbierając artykuły higieniczne.

Czytaj więcej

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Gaju

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka - dlatego nasz zespół postanowił się odwdzięczyć i pomoc choć trochę zwierzakom ze schroniska!

Czytaj więcej

Z polskim orłami latamy jeszcze wyżej

Jesteśmy pro-eko! Z chęcią wspieramy w zakresie e-marketingu Komitet Obrony Orłów. Warto choć odrobinę przyczynić się do ochrony ptaków drapieżnych.

Czytaj więcej

Akademickie Gorzkie Żale

Artystom nieraz potrzebne jest wsparcie finansowe - szczególnie, jeśli studiują. Dorzuciliśmy się więc do projektu, który uświetnił msze Gorzkich Żali.

Czytaj więcej

Internet dla sportu

Sami chętnie uprawiamy różne sporty, więc ta akcja jest nam szczególnie bliska. A promocja sportu w Internecie bez pozycjonowania by się nie obeszła!

Czytaj więcej

KSz LECH-WSUS

Szach-mat! Nowa strona dla klubu szachowego gotowa! Choć brakuje wśród nas zapalonych szachistów, możemy wesprzeć klub darmową administracją witryny.

Czytaj więcej