Pozycjonowanie stron – cennik

Pozycjonowanie jest procesem ciągłym i czasochłonnym, wymaga podjęcia szeregu działań. Naszym celem jest uzyskanie najlepszej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwania na poszczególne słowa kluczowe, pod które został zoptymalizowany serwis. Decydując się na usługę w naszej agencji możesz wybrać dwa modele rozliczenia w zależności od Twoich celów biznesowych i preferencji.

1. Płatność za efekty pozycjonowania

Ten model płatności składa się z niewielkiej opłaty stałej oraz opłaty zmiennej, którą płacisz wyłącznie za obecność Twojej strony w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Żadnych startowych ani ukrytych opłat, liczy się głównie efekt naszych działań!

Dowiedz się więcej

2. Płatność abonamentowa za pozycjonowanie

W modelu abonamentowym płacisz stałą, określoną wspólnie kwotę za pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, dzięki czemu możesz łatwiej zabudżetować całą inwestycję.

Dowiedz się więcej

Czy pozycjonowanie jest tanie? Za co płaci się w pozycjonowaniu?

W porównaniu z reklamą w innych mediach czy też linkami sponsorowanymi, pozycjonowanie jest tańsze i ma zdecydowanie najlepszy współczynnik konwersji. Wymaga wielomiesięcznej pracy nad poszczególnymi elementami, które przyniosą efekt w postaci mocnych, stabilnych pozycji w dłuższej, wieloletniej perspektywie czasowej.

Pozycjonowanie stron internetowych, czyli SEO (Search Engine Optimization) polega na działaniach w dwóch obszarach:

1. On-page – działania związane ze stroną internetową (optymalizacja):

  • analiza i kompleksowa optymalizacja treści,
  • dobór słów kluczowych,
  • dopasowanie nagłówków, meta tagów title oraz description,
  • optymalizacja struktury linków wewnętrznych serwisu oraz elementów kodu źródłowego,
  • działania z zakresu poprawnego dostępu robotów wyszukiwarek do strony.

2. Off-page – wszystkich działań poza stroną:

  • konfigurację narzędzi Google (Google Analytics, Google Search Console),
  • działania związane z profilem linkowym domeny (link building).

Zobacz, jak wygląda proces pozycjonowania.

 

Skontaktuj się z nami, a bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę wraz z cennikiem na pozycjonowanie strony www i wypromujemy Twoją firmę!

1. Płatność za efekt - co zyskujesz, wybierając model opłat za efekty pozycjonowania?

Przejrzysty model współpracy

Indywidualnie dopasowana opłata stała + opłata zmienna wyłącznie za efekty naszej pracy.

Budżetowanie kosztów

Otrzymujesz gwarancję, że koszty nie przekroczą wspólnie ustalonej kwoty.

Precyzyjny dobór fraz kluczowych

Pozycjonujemy wspólnie ustalony zestaw fraz, dobrany na podstawie miesięcznej wyszukiwalności oraz analizy konkurencji.

Monitoring codzienny efektów

Raportujemy i naliczamy wynagrodzenie tylko za dni, kiedy Twoja strona znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

Cennik pozycjonowania w modelu płatności za efekt (cena za pozycjonowanie 1 frazy)

Miesięczna wyszukiwalność*Cena
za pozycje poza TOP10
Cena
za pozycje 7-10
Cena
za pozycje 4-6
Cena
za pozycje 1-3
0-1000 złod 29 złod 39 złod 49 zł
101-3000 złod 39 złod 49 złod 59 zł
301-5000 złod 49 złod 59 złod 69 zł
501-10000 złod 69 złod 89 złod 109 zł
1001-20000 złod 99 złod 129 złod 149 zł
2001 - 40000 złod 129 złod 149 złod 169 zł
>40010 złcena ustalana indywidualnie

* Podany cennik podaje wartości orientacyjne. Na ostateczną ceną wpływają dodatkowe czynniki takie jak konkurencyjność branży, profil wyników oraz kształt całościowej oferty. Miesięczna wyszukiwalność ustalana na podstawie danych z Planera Słów Kluczowych Google.

Sprawdź, ile będzie kosztować pozycjonowanie Twojej strony

Przykładowe ceny pozycjonowania w praktyce

Ze względu na indywidualny charakter każdego biznesu, odmienne cele oraz budżet reklamowy, każda wycena pozycjonowania i przedstawiony cennik dokonywane są w oparciu o konkretną specyfikację. Poniżej znajdą Państwo przykładowe cenniki pozycjonowania stron internetowych w modelu efektu w zależności od danej branży.

Efekt 1 – Sklep internetowy z dywanami

Jeśli prowadzisz sklep z asortymentem dywanów, możesz być pewien, że nasza oferta pozycjonowania uwzględni wszystkie kategorie produktów, jakie chcesz reklamować, a jakie my w sposób jakościowy będziemy mogli wypromować w założonym przez Ciebie budżecie. Zachowując odpowiednią równowagę pomiędzy słowami kluczowymi zarówno fraz bardzo wyszukiwanych, ale ogólnych („dywany nowoczesne”, „dywany sznurkowe”), jak i mniej wyszukiwanych, za to konkretnych („wykładziny dywanowe dla dzieci”, „tanie wykładziny PCV”), masz pewność, że nasze działania optymalnie wypromują Twoje produkty i zapewnią wartościowy ruch na stronie przy zachowaniu rozsądnych cen. Jednocześnie same działania pozycjonerskie będą efektywniejsze, co z kolei przełoży się na efekty biznesowe dla Twojej firmy. Pakiet nawet 50 fraz spełniających wszystkie powyższe warunki w cenie uzależnionej od efektu nie przekroczy kwoty 2500 zł netto.

Jeśli do opłaty za efekt dodamy stały, niski abonament, otwierają nam się dodatkowe korzyści, między innymi: dobranie dodatkowych fraz bez podnoszenia ceny, promowanie dodatkowego produktu bez podnoszenia ceny (jak np. nakładki na schody) czy obniżenie maksymalnej opłaty za usługę.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Efekt 2 – Sklep internetowy z produktami kosmetycznymi i zdrowotnymi

Jesteś producentem produktów kosmetycznych i zdrowotnych? Prowadzisz sklep internetowy i chcesz, aby pojawiał się w pierwszej 10 wyników wyszukiwania po najbardziej konkurencyjnych hasłach? Naszym zadaniem jest przygotowanie strategii pozycjonowania, która pozwoli na wypromowanie haseł, na których Ci zależy, zwiększenie ruchu na stronie oraz sprowadzenie do sklepu osób konkretnie zainteresowanych Twoim produktem.

Podczas doboru haseł do promocji w wyszukiwarce dzielimy Twoje produkty na dostępne w sklepie kategorie (np. 7). Każda kategoria posiada hasła najbardziej konkurencyjne, hasła wspierające oraz te, które konkretnie opisują produkt. Pozwala nam to na skrócenie czasu, w którym zaobserwujesz efekty pozycjonowania, ponieważ frazy mniej konkurencyjne szybciej trafią do pierwszej 10, a dodatkowo są one fundamentem dla tych, na których najbardziej Ci zależy. Rozpoczynamy współpracę z pakietem np. 70 fraz, które proponujemy Ci w rozliczeniu za efekt, oraz umawiamy się na budżet maksymalny 2 tys. zł. Szybko przekonujesz się, że im szerszy zestaw słów kluczowych, tym większy ruch na stronie, lepsza rozpoznawalność marki oraz rosnąca sprzedaż.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Efekt 3 – Usługi z zakresu weryfikacji przedzakupowej

Jeśli działasz w firmie motoryzacyjnej, np. prowadzisz firmę, która przeprowadza audyt samochodu przed kupnem, naszym zadaniem jest takie dopasowanie słów kluczowych do pozycjonowania, aby odpowiadały dokładnie Twojej ofercie, a klient zainteresowany sprawdzeniem samochodu trafił właśnie do Ciebie. Proponujemy Ci przykładowo kilka fraz ogólnopolskich, dla klientów, którzy chcą kupić samochód z innego miasta niż Twoje, oraz szereg fraz geolokalizowanych, np. 8 fraz z lokalizacjami w miastach, w których masz oddziały (np. 3 frazy z lokalizacją w Poznaniu, 5 fraz z lokalizacją w Warszawie). Cena za wszystkie frazy jest płatna dopiero w momencie osiągnięcia pozycji w TOP 10 wyników wyszukiwania. Cała oferta pozycjonowania Twojej strony składa się z nie więcej niż 20 fraz, które są doprecyzowane do zapytań Twoich klientów, a inwestycja w usługę pozycjonowania nie przekracza 1200 zł netto.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Efekt 4 – Księgarnia internetowa

Prowadzisz specjalistyczną księgarnię internetową? Zastanawiasz się, czy promocja serwisu jest w stanie przyczynić się do takiego wzrostu ruchu na stronie, by inwestycja zwracała się i dawała firmie dodatkowy przychód? Proponujemy promocję 21 wyrażeń w modelu rozliczeniowym za efekt i już po upływie pierwszych kilku tygodni działań pozycjonerskich będziesz mógł zauważyć wzrost zainteresowania i ruchu na stronie. Jeśli będziesz zadowolony z efektu biznesowego naszych działań reklamowych, po jakimś czasie wspólnie zastanowimy się nad zwiększeniem liczby wyrażeń i rozpoczniemy pozycjonowanie w wyszukiwarce większej liczby produktów cieszących się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Dzięki takiemu modelowi rozliczenia uda nam się uniknąć generowania dodatkowych kosztów – usługa pozycjonowania od samego początku będzie na siebie zarabiała.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Efekt 5 – Firma szkoleniowa

Jeśli jesteś posiadaczem firmy zajmującej się szkoleniami online – np. BHP – i zależy Ci na pozyskaniu klientów z całej Polski, głównym kanałem dotarcia do klienta jest dla Ciebie Internet i wyszukiwarka Google.

Dobieramy dla Ciebie taki zestaw fraz do pozycjonowania, który umożliwi uzyskanie jak największej ilości nowych zapytań. Doradzamy dokładnie sprecyzowane wyrażenia kluczowe dotyczące Twojej branży łączące się z wyrażeniem „przez Internet” lub „online”. Aby osiągnąć jak najlepszy efekt, proponujemy Ci np. 22 frazy, w tym 6 dających największą liczbę wejść na stronę ze względu na ich popularność. Kolejne 7 fraz dotyczyć będzie bezpośrednio rodzajów kursów (przeciwpożarowe, dla pracowników, dla pracodawców, dla inżynierów). Celem jest dotarcie do grup, które poszukują specjalistycznych kursów. Wszystkie pozostałe słowa kluczowe są dobrane tak, aby rozpoznały je roboty wyszukiwarki i powiązały z konkretnymi kategoriami wyrażeń, co ma na celu pokonanie konkurencji.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Efekt 6 – Projektowanie wnętrz

Zajmujesz się projektowaniem wnętrz i działasz na rynku lokalnym?

Wykonujesz kompleksowe projekty, doradzasz w zakresie projektowania oraz funkcjonalnego zagospodarowania powierzchni mieszkalnych oraz użytkowych? Oferujesz projekty wnętrz m.in. domów, mieszkań, apartamentów, pomieszczeń użyteczności publicznej, pomieszczeń komercyjnych? Naszym zadaniem jest dopasowanie słów kluczowych dokładnie do Twojej oferty. Dzięki temu usługa pozycjonowania będzie efektywna, a klienci po odwiedzeniu Twojej strony od razu znajdą to, czego szukają.

W tym celu proponujemy działania pozycjonerskie na szeroki pakiet słów kluczowych zawierających zarówno frazy ogólne, jak i bardzo precyzyjne frazy typu long tail, przy zachowaniu różnorodności cen za poszczególne hasła.

Cena za wszystkie frazy będzie płatna dopiero w momencie osiągnięcia pozycji w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Całość oferty pozycjonowania stanowi zestaw 14 słów kluczowych będących odzwierciedleniem zapytań kierowanych do wyszukiwarki przez zainteresowanych usługą internautów. Taki pakiet wybranych haseł do pozycjonowania przyczynia się do uzyskania satysfakcjonujących wyników w sposób naturalny w niedługim czasie.

Pozycjonowanie nie będzie dla Ciebie wydatkiem, a inwestycją – szybko zauważysz większe zainteresowanie potencjalnych klientów świadczonymi przez Ciebie usługami, a cena całego pakietu w przypadku osiągnięcia prognozowanych efektów nie przekroczy 500 zł netto.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Efekt 7 – Wyposażenie gastronomii

Jeśli zajmujesz się wyposażeniem gastronomii, wiesz, że reprezentujesz bardzo trudną i konkurencyjną branżę. Twoja bezpośrednia konkurencja prawdopodobnie mocno inwestuje w działania związane z pozycjonowaniem strony internetowej. Od pierwszego dnia
rozmów tłumaczymy krok po kroku, w jaki sposób należy rozpocząć współpracę w zakresie pozycjonowania i na co szczególnie zwrócić uwagę, aby przyniosła Ci spodziewany rezultat przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Proponujemy wyrażenia kluczowe często szukane przez Twoich potencjalnych klientów zarówno w mieście, w którym masz siedzibę stacjonarną, jak i w całej Polsce. W puli haseł uwzględniamy produkty, maszyny i inne elementy wyposażenia, na sprzedaży których szczególnie Ci zależy. Oferujemy Ci model rozliczania się za efekt, dzięki któremu masz pewność, że zapłacisz cenę dopiero wtedy, gdy Twój serwis będzie widoczny na pierwszej stronie organicznych wyników wyszukiwania. Pierwsze rezultaty pozycjonowania mogą pojawić się już nawet w drugim miesiącu współpracy. Większość pozycjonowanych wyrażeń kluczowych będzie widoczna w TOP10, inwestycja w promocję nie przekroczy 1200 zł netto w skali miesiąca, a liczba telefonów i e-maili od potencjalnych klientów zauważalnie się zwiększy.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Efekt 8 – Sklep z produktami dla niemowląt

Jeśli prowadzisz sklep internetowy z produktami dla niemowląt, oznacza to, że działasz w branży, która odznacza się ogromną konkurencyjnością. Przed Tobą stoją dwa wyzwania – wybić się na tle innych firm z branży parentingowej w wynikach wyszukiwania i prowadzić działania promocyjne, które stale będą uaktualniane, zgodnie ze zmieniającym się asortymentem Twojego sklepu. Oprócz głównych, ogólnych wyrażeń ujętych w ofercie, zaproponujemy również szereg tzw. fraz pomocniczych, dynamicznie dostosowywanych do aktualnej oferty sklepu, w tym frazy długiego ogona – bardziej precyzyjne, odpowiadające na konkretne zapytania użytkowników. Frazy te pełnią niezwykle ważną funkcję, ponieważ oprócz wspierania stałych działań pozycjonerskich, jako pierwsze zwiększają ruch w serwisie. Zaproponujemy Ci wygodny model rozliczenia za efekt, a budżet nie przekroczy 1000 zł.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Referencje

Na każdym kroku możemy liczyć na fachową wiedzę oraz pomoc pracowników Grupy TENSE w zakresie reklamy internetowej. Doskonały kontakt oraz zrozumienie dla potrzeb naszej firmy, to kolejne czynniki, dzięki którym powierzenie pozycjonowania Grupie TENSE jest trafną i przemyślaną decyzją.
Kamila Śmietana, tesa tape sp. z o.o., www.tesa.pl

Z usług Grupy TENSE korzystamy od stycznia 2013 roku. Współpraca od początku przebiegała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, zaoferowano nam profesjonalne doradztwo w doborze odpowiednich fraz kluczowych oraz optymalny model rozliczania.
Paweł Działak, Krajowy Integrator Płatności SA, tpay.com

Efekty współpracy były widoczne już po krótkim czasie. Wrastała liczba odwiedzin, znacząco poprawiły się też wyniki sprzedaży. Dzięki dynamicznemu rozwojowi postanowiliśmy rozszerzyć współpracę o kolejne frazy.
Sebastian Trzmiel, Apteka Gemini, aptekagemini.pl

2. Płatność abonamentowa - co zyskujesz, wybierając model stałych opłat?

Niezmienność kosztów

Stałe koszty ułatwią ich zabudżetowanie i pozwolą Tobie obliczyć opłacalność inwestycji.

Elastyczność w działaniu

W czasie trwania umowy masz możliwość modyfikacji pozycjonowanych fraz kluczowych.

Planowanie działań

Stały koszt to możliwość zaplanowania działań pozycjonerskich i realizacji długoterminowej strategii reklamowej.

Precyzyjny dobór fraz kluczowych

Pozycjonujemy wspólnie ustalony zestaw fraz, dobrany na podstawie miesięcznej wyszukiwalności oraz analizy konkurencji.

Przykładowe ceny pozycjonowania w praktyce

Ze względu na indywidualny charakter każdego biznesu, odmienne cele oraz budżet reklamowy, każda wycena pozycjonowania i przedstawiony cennik dokonywane są w oparciu o konkretną specyfikacje. Poniżej znajdą Państwo przykładowe cenniki pozycjonowania stron internetowych w modelu efektu w zależności od danej branży.

Abonament 1 – Sklep ze środkami ochrony roślin

Prowadzisz sklep internetowy sprzedający środki ochrony roślin?

To branża, która cechuje się sezonowością. Jeśli do tego masz ograniczony budżet i cennik za poszczególne frazy w modelu efektu przekracza Twojej możliwości inwestycyjne, proponujemy Ci ofertę abonamentową mieszaną, w której w miesiącach poza sezonem płacisz mniej.

W takim modelu współpracy abonament wyniesie np. 350 zł w miesiącach poza sezonem i 650 zł w pozostałych miesiącach. Działania naszych pozycjonerów zostaną nakierowane na frazy, które z jednej strony pozwolą znacznie zwiększyć ruch na Twojej stronie internetowej, a z drugiej bezpośrednio przełożą się na sprzedaż.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 2 – Sklep internetowy z okularami

Masz sklep internetowy z okularami i zastanawiasz się, co zrobić, żeby pozyskać nowych klientów?

Zastanów się, na jakich produktach i w jakim okresie zarabiasz najwięcej, weź pod uwagę, że ważna jest ilość produktów, unikalne opisy i dobry, konkurencyjny cennik.

Proponujemy Ci ponad 30 słów kluczowych z podziałem na poszczególne kategorie. Znajduje się w nich kilka ogólnych fraz, ale skupiamy się głównie na long tailach takich jak: „okulary przeciwsłoneczne sklep internetowy”, „okulary przeciwsłoneczne prius”, „okulary przeciwsłoneczne męskie dla kierowców”, „okulary przeciwsłoneczne z polaryzacją” itd. Im więcej precyzyjnych słów kluczowych będziemy pozycjonować, tym szybciej osiągniemy efekt, a tym samym inwestycja w działania reklamowe w Google zacznie przynosić zyski Twojej firmie.

Proponujemy hybrydowy model rozliczania, opłatę stałą, która pozwala nam na zainwestowanie środków już od pierwszego miesiąca współpracy, a także opłatę uzależnioną od efektów w TOP10. Maksymalny miesięczny budżet nie przekroczy 1500 zł netto.

Efekt naszej pracy będzie widoczny dopiero w przeciągu kilku miesięcy. Jeśli więc zbliża się Twój najlepszy sezon – nie czekaj, skontaktuj się z nami, poznaj nasz cennik pozycjonowania oraz dowiedz się, co możemy dla Ciebie zrobić.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 3 – Blog

Prowadzisz własnego bloga w Internecie, chcesz dotrzeć do jak największej grupy potencjalnych czytelników-internautów? Naszym zadaniem jest takie dopasowanie fraz kluczowych do usługi pozycjonowania, by odpowiadały one umieszczanym na Twojej stronie artykułom. Istotne jest dla nas, aby dotrzeć do osób zainteresowanych opisywaną przez Ciebie tematyką i pokazać, że to właśnie Twoich artykułów szukali. Dlatego proponujemy Ci pozycjonowanie strony na 4 frazy ogólne, przedstawiające branżę, w której tworzysz treści, a także 18 long taili pozwalających odwołać się do konkretnego artykułu, którym potencjalny czytelnik może być zainteresowany – łącznie 22 rozliczane abonamentowo frazy dopasowane tematycznie do treści artykułów. Ta forma płatności pozwala dokonywać zmian w zestawie słów pozycjonowanych w taki sposób, by to, co promujemy, zawsze kierowało klienta na tematykę najbardziej aktualną. Całość inwestycji mieści się w kwocie 1200 zł netto.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 4 – Kancelaria adwokacka

Prowadzisz kancelarię adwokacką w dużej miejscowości, na przykład w Warszawie, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoja konkurencja jest ogromna. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wypromowanie Twojej strony w wynikach organicznych wyszukiwarki. Mając na uwadze fakt, że w Twojej branży klienci poszukują usług prawnych w różnoraki sposób, po wielu frazach kluczowych, proponujemy rozliczanie w modelu abonamentowym, ukierunkowanym na pozycjonowanie fraz zarówno prestiżowych, jak i tych bardziej specjalistycznych, obejmujących zagadnienia z kodeksu cywilnego i gospodarczego. Zaletą tego modelu jest w Twoim przypadku to, że możemy dostosować nakłady na poszczególne frazy w zależności od Twojego zapotrzebowania w czasie, a jednocześnie mamy możliwość zaproponowania ich większej ilości na starcie. W cenie 1300 zł netto zaproponujemy Ci np. 48 fraz kluczowych przy 18-miesięcznej umowie. Przy dłuższej umowie jesteśmy w stanie udzielić dodatkowego rabatu na nasze usługi.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 5 – Sklep internetowy ze środkami do ochrony roślin

Jesteś prowadzisz kancelarię adwokacką w dużej miejscowości, na przykład w Warszawie, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że Twoja konkurencja jest ogromna. Najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie wypromowanie Twojej strony w wynikach organicznych wyszukiwarki. Mając na uwadze fakt, że w Twojej branży klienci poszukują usług prawnych w różnoraki sposób, po wielu frazach kluczowych, proponujemy rozliczanie w modelu abonamentowym, ukierunkowanym na pozycjonowanie fraz zarówno prestiżowych, jak i tych bardziej specjalistycznych, obejmujących zagadnienia z kodeksu cywilnego i gospodarczego. Zaletą tego modelu jest w Twoim przypadku to, że możemy dostosować nakłady na poszczególne frazy w zależności od Twojego zapotrzebowania w czasie, a jednocześnie mamy możliwość zaproponowania ich większej ilości na starcie. W cenie 1300 zł netto zaproponujemy Ci np. 48 fraz kluczowych przy 18-miesięcznej umowie. Przy dłuższej umowie jesteśmy w stanie udzielić dodatkowego rabatu na nasze usługi.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 6 - Inteligentny Dom

Jesteś firmą, która zajmuje się systemami inteligentnych budynków.
Działasz w tej branży od kilku lat dlatego pomimo olbrzymiej konkurencji na część fraz rankingujesz w Google jednak nie na pozycjach, na których byś chciał.

Ilość dobrych i konwertujących fraz jest w tej branży ograniczona, dlatego zdecydowałeś się na model abonamentowy a w nim pozycjonowanie 20 fraz, które wspólnie z Doradcą uznaliście za najlepsze.

Budżet miesięczny to 1700 zł netto miesięcznie, ale przy dobrze wykonanej usłudze inwestycja na pewno się opłaci.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 7 - Catering Dietetyczny

Catering dietetyczny stał się niezwykle popularny na przestrzeni ostatnich kilku lat. W związku z tym konkurencja właściwie w każdym mieście jest spora. Nasz klient dopiero zaczyna swoją przygodę w Internecie, ale klienci potrzebni są mu bardzo szybko.

Zdecydowaliśmy się więc na rozwiązanie abonamentowe, w którym zaproponowaliśmy zarówno frazy bardziej ogólne (tutaj efekty pojawią się niestety w dłuższej perspektywie czasu), jak i frazy bardziej doprecyzowane, które w krótkim czasie przełożą się na wzrost liczby klientów. Grupa Tense skupiła się zatem na ogólnym wzroście widoczności serwisu, nie zapominając oczywiście na frazach najbardziej konkurencyjnych.

Dzięki pozycjonowaniu szerokiemu na łączną ilość 50 fraz pierwsze efekty uzyskaliśmy bardzo szybko (ok. 2 mc), co wpłynęło na wzrost ruchu na stronie.

Część klientów w dużych miejscowościach, jak Warszawa, doprecyzowuje zapytanie, dodając do frazy kluczowej dzielnicę,  w której mieszka.  Zaproponowaliśmy szereg fraz z takim dopiskiem. Finalna lista fraz do ściągnięcia w PDF.

Koszt całkowity takiego pakietu to 1600 zł miesięcznie.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 8 - Domy ekologiczne, pasywne

Wraz ze wzrostem liczby potencjalnych klientów mogących pozwolić sobie na budowę wymarzonego domu, wzrasta wśród nich świadomość nowoczesnych rozwiązań architektonicznych, czyniących z domu ergonomiczne miejsce do życia o oryginalnym designie przy równoczesnej harmonii ze środowiskiem naturalnym.

Budowa domów ekologicznych, energooszczędnych czy pasywnych jest stale rozwijającą się gałęzią budownictwa, co oznacza coraz większą konkurencję w sieci. Nasz klient skupia się na konkretnym typie konstrukcji domów, z którymi chce trafić do szerokiej liczby potencjalnych klientów, zarówno tych świadomych oferowanych przez niego rozwiązań, jak i tych dopiero wdrażających się w branżę.

Z tego względu zdecydowaliśmy się na promowanie szerokiego zakresu słów kluczowych, obejmując zarówno te bardziej specyficzne, jak i ogólne – o zdecydowanie większej konkurencyjności, tak aby wyjść naprzeciw użytkownikom, aktywnie poszukującym usług oferowanych przez klienta.

Zdecydowaliśmy się na rozwiązanie abonamentowe – stosunkowo tanie i umożliwiające podjęcie wszelkich niezbędnych działań od początku współpracy, aby szybko uzyskać pożądane wyniki.

Ze względu obszar działania klienta, dobraliśmy również frazy powiązane z konkretną lokalizacją, aby skanalizować wysiłek na pozyskaniu najwartościowszych zapytań.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 9 - Jubiler lokalnie

Ze względu na dużą konkurencję w postaci dużych brandów ogólnopolskich oraz agregatorów promowanie lokalne wcale nie musi być złym wyborem.

Często potencjalni klienci, podejmując decyzje zakupu np. obrączki, nowego zegarka lub innego tego typu produktów, chcą fizyczne zapoznać się z towarem. W tym przypadku został zaprezentowany zestaw słów kluczowych dla potencjalnego klienta prowadzącego salon jubilerski w Tychach.

Wbrew pozorom zaproponowane frazy do pozycjonowania charakteryzują się dość wysoką wyszukiwalnością, a co za tym idzie sporym zainteresowaniem wśród użytkowników internetowych.

Dodatkowo zaproponowano klientowi szereg fraz usługowych, które uzupełniają ofertę klienta. Przy ograniczonym budżecie oraz rozpoczęciu przygody z pozycjonowaniem, droga pozycjonowania lokalnego jest jedyną właściwą. Z czasem, przy zbudowaniu widoczności domeny klienta w sieci, będzie można dobrać kolejne nośniki fraz na nowe lokalizacje w okolicy.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Abonament 10 - Sklep medyczny lokalnie

Jedną z branż, na którą chyba zawsze będzie istniało zapotrzebowanie, jest branża medyczna.

Kiedy mamy problemy zdrowotne, zależy nam na jak najszybszym wykurowaniu się – jeśli komuś zdarzy się złamać nogę, na pewno będzie potrzebował sprzętu umożliwiającego przemieszczanie się, takiego jak np. wózek inwalidzki. Chcąc szybko podziałać, schorowany klient najprędzej zwróci się z prośbą o pomoc do wyszukiwarki Google.

Wysoka pozycja na frazy związane ze sklepem medycznym oraz wypożyczalnią sprzętu medycznego przekłada się na wzrost zamówień i telefonów.

Najlepiej w tym przypadku sprawdza się lokalne pozycjonowanie (nikt przecież nie będzie zgłaszał się po sprzęt rehabilitacyjny na drugi koniec Polski) na frazy związane z określonym sprzętem, np. „wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego gdańsk” lub frazy trochę bardziej ogólne, typu „sklep medyczny gdańsk” lub „sklep ortopedyczny gdańsk”.

Taka strategia zapewnia wzrost widoczności w stosunkowo krótkim czasie oraz sprawia, że żaden klient nie przeoczy Twojej firmy w wyszukiwarce.

Pobierz listę fraz

Sprawdź cenę pozycjonowania Twojego biznesu

Referencje

W ramach prowadzonej kampanii, agencja rozpoczęła pozycjonowanie wybranych, najbardziej prestiżowych w swojej kategorii fraz kluczowych. Podjęte działania zaowocowały nie tylko czołowymi, ale stabilnymi pozycjami naszej strony internetowej w wyświetlanych wynikach wyszukiwania (pozycje 1-3).
Andrzej Meliński, Meliński Minuth, melinski-minuth.com.pl

Pozycjonowanie i odpowiednie prowadzenie strony internetowej dało nam wielu nowych klientów, którzy bez problemu odnajdują nas w wyszukiwarce google. Z czystym sumieniem jesteśmy w stanie polecić tę firmę jako godną zaufania i dobrego partnera w biznesie.
Artur Obolewicz, CNT, e-cnt.eu

Pracownicy Grupy TENSE są osobami niezwykle kreatywnymi, ich sugestie oraz skuteczna praca skutkuje wysoką pozycją naszej firmy w wyszukiwarkach internetowych. Dziękujemy za owocną współpracę.
Sławomir Kasprzak, Pościel Rodzinie, poscielrodzinie.pl

W RAMACH PROCESU POZYCJONOWANIA OTRZYMUJESZ
OPTYMALIZACJA
Kompleksowa analiza SEOWeryfikacja treściSprawdzenie kodu stronyWdrożenie zmian pod kątem wytycznych dla WebmasterówDodanie lub zamiana contentu
LINK BUILDING
Analiza profilu linkowego domenyUstalenie optymalnej strategii budowy sieci linkówSukcesywne linkowanie domeny ze zdywersyfikowanych źródełMonitoring i bieżąca zmiana przyjętej strategiiZdiagnozowanie oraz usuwanie ewentualnych filtrów (tworzenie Disavow)
MONITORING
Codzienny monitoring fraz kluczowychZainstalowanie Google Search ConsoleCodzienny monitoring ciągłości funkcjonowania stronyBieżące informowanie o wszelkich przerwach w dostępie do witrynyAnaliza zmian algorytmów wyszukiwarki
RAPORTOWANIE
Bieżący dostęp do monitoringu dla KlientaComiesięczne zestawienie pozycji wraz z kosztorysemInstalacja Google AnalyticsStały kontakt Opiekuna SEO oraz Doradcy KlientaCykliczne informowanie o realizowanej strategii
Pozycjonowanie stron – cennik
4.7 (94.33%) z 141 głosów