ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Cennik pozycjonowania

Chcesz dotrzeć do większej liczby potencjalnych Klientów? Zwiększyć rozpoznawalność swojej marki? A może szukasz nowych ścieżek rozwoju i promocji swojej firmy?

Skontaktuj się z nami! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę wraz z cennikiem na pozycjonowanie strony www i wypromujemy Twoją firmę!

Zastanawiasz się, ile kosztuje pozycjonowanie? Napisz do nas!

Sporządzimy dla Ciebie indywidualną wycenę pozycjonowania w modelu płatności dostosowanym do Twoich potrzeb. Proponujemy płatność za efekty lub model opłat abonamentowych.

Płatność za efekty

W modelu płatności za efekty opłaty są naliczane tylko za pozycje Twojej strony internetowej w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Ceny poszczególnych pozycji strony www na wybrane słowa kluczowe są określane jeszcze przed podpisaniem umowy. Już na początku współpracy wiesz dokładnie, ile kosztuje pozycjonowanie Twojej strony internetowej.

Przykładowe ceny pozycjonowania w modelu płatności za efekty.

Miesieczna wyszukiwalność Pozycja powyżej 10 Pozycja 7-10 Pozycja 4-6 Pozycja 1-3
0-30 0 zł 29 zł 32 zł 35 zł
31-50 0 zł 34 zł 39 zł 44 zł
51-100 0 zł 39 zł 44 zł 49 zł
101-150 0 zł 49 zł 54 zł 59 zł
151-200 0 zł 54 zł 59 zł 64 zł
201-350 0 zł 69 zł 79 zł 94 zł
351-450 0 zł 79 zł 89 zł 99 zł
451-700 0 zł 89 zł 99 zł 109 zł
701-1000 0 zł 99 zł 109 zł 119 zł
1001-2000 0 zł 119 zł 129 zł 139 zł
2001-3000 0 zł 139 zł 149 zł 159 zł
3001-4000 0 zł 159 zł 169 zł 179 zł
>4000 0 zł cena ustalana indywidualnie

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.

Wycena pozycjonowania w tym modelu jest przygotowana dla każdego Klienta indywidualnie. Tworząc cennik pozycjonowania stron www, dokonujemy dokładnej analizy Twojej witryny oraz stron internetowych konkurencji. Precyzyjnie określamy grupę docelową Klientów, jej potrzeby i zachowania w Internecie. Bierzemy również pod uwagę ofertę firmy. Na tej podstawie sporządzamy listę fraz kluczowych, które dokładnie odpowiedzą na zapytania internautów i będą generować możliwie jak największy ruch na Twojej stronie internetowej, a następnie dokonujemy ich wyceny.

Co zyskujesz, wybierając model opłat za efekty?

  • Precyzyjny dobór fraz kluczowych, który pozwoli potencjalnym Klientom trafić na Twoją stronę internetową, a Tobie – zwiększyć zyski firmy.
  • Brak wstępnych opłat. Nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów wykonywania usługi pozycjonowania – płacisz tylko za efekty naszej pracy, czyli tylko wtedy, kiedy Twoja strona pojawi się na topowych pozycjach w Google. Brak efektów to brak płatności!
  • Wsparcie specjalisty SEO oraz doradcy Klienta, który jest do Twojej dyspozycji na każdym etapie współpracy. Doradca przedstawi ofertę i po nawiązaniu współpracy będzie rozwijał wspólnie z Tobą Twój biznes, dbając o jak najlepszy efekt prowadzonych działań reklamowych. Specjalista SEO wesprze działania reklamowe od strony technicznej. Dedykowani opiekunowie to gwarancja sukcesu!
  • Możliwość kontroli pozycji strony internetowej oraz opłat, dzięki stałemu dostępowi do panelu monitoringu, który raportuje na bieżąco pozycje strony oraz podlicza cenę pozycjonowania za każdy dzień obecności witryny w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania.

Chcesz rozliczać się tylko za efekty naszej pracy? Skontaktuj się z nami i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić!

Dokonamy bezpłatnej wyceny pozycjonowania Twojej strony internetowej oraz dobierzemy optymalne słowa kluczowe pozwalające na dynamiczny rozwój Twojego biznesu!

Płatność abonamentowa

Chcesz zyskać coś więcej niż wysokie pozycje w Google? Stawiasz na swoją markę, jej rozpoznawalność oraz aktywność w Internecie?

Dla tych, którzy chcą rozwijać swoją firmę wielopłaszczyznowo, przygotowaliśmy kompleksową ofertę działań budujących oraz wspierających pozycję i markę firmy w modelu opłat abonamentowych. Model ten jest odpowiedzią na rosnące potrzeby Klientów, którzy oczekują kompleksowych działań zmierzających do osiągnięcia sukcesu na rynku internetowym.

W modelu ryczałtowym – oprócz standardowej obsługi w zakresie pozycjonowania Twojej strony internetowej – gwarantujemy również działania z zakresu e-PR, które pozwalają na pozytywne kształtowanie wizerunku Twojej firmy w sieci.

Ile kosztuje miesięcznie pozycjonowanie w systemie abonamentowym? Cennik działań pozycjonowania i działań dodatkowych w formie pięciu pakietów do wyboru.

Przykładowe ceny za 1 miesiąc pozycjonowania w modelu płatności abonamentowej.

DZIAŁANIA PAKIET KOMFORT 25 KOMFORT 35 KOMFORT 50 PROFIT PREMIUM
Cena netto pakietu 990 zł 1 490 zł 1 990 zł 2 490 zł 2 990 zł
Optymalizacja Kompleksowy pakiet działań
Pozycjonowanie Analiza i doradztwo przy wyborze fraz kluczowych
Liczba pozycjonowanych fraz kluczowych do 25 do 35 do 50 do 75 do 50
Internal link building
External link building 2 linki 4 linki 6 linków 4 linki 6 linków
Creative link building 1 link 2 linki 3 linki 2 linki 3 linki
Codzienny monitoring fraz kluczowych
Monitoring Sprawdzenie profilu linkowego
Zdiagnozowanie oraz usuwanie filtrów, stworzenie plików disavow
Monitoring ciągłości działania strony
Narzędzie Google dla Webmasterów
Google Analytics
Działania wspierające Wizytówka w Google Maps
WOMM – marketing szeptany 10 postów 15 postów 20 postów 15 postów 20 postów
Budżet na reklamę w Google AdWords 100 zł 200 zł 300 zł 300 zł
Publikacja artykułu specjalistycznego 1 2 1 2
Prowadzenie profilu na Google+
(5 postów miesięcznie, 30 działań)
Prowadzenie profilu na Facebook
(5 postów miesięcznie, 10 działań)
Prowadzenie profilu Twitter lub Instagram
(5 postów miesięcznie, 10 działań)
Opieka nad marką Zintegrowane zarządzanie
Raportowanie

Podane ceny są cenami netto, należy doliczyć do nich 23% podatku VAT.

Przygotowane pakiety zawierają usługi, które wzajemnie się uzupełniają. Zsynchronizowane ze sobą działania pozwalają na uzyskanie efektu synergii, który osiągamy, wprowadzając spójną i konsekwentnie realizowaną strategię.

Co zyskujesz wraz z ofertą pozycjonowania w modelu abonamentowym?

  • Precyzyjny dobór fraz kluczowych, audyt strony oraz skuteczne jej wypozycjonowanie, dzięki czemu zwiększy się liczba zapytań ofertowych.
  • Dedykowany specjalista SEO oraz doradca, który odpowie na wszystkie Twoje pytania oraz doradzi na każdym etapie współpracy.
  • Monitoring pozycji strony internetowej, który pozwoli Ci kontrolować efekty naszej pracy. Pamiętaj, że naszym celem jest wypozycjonowanie Twojej strony na najwyższe pozycje w wynikach wyszukiwania Google!
  • Działanie wspierające, które pozwolą na zwiększenie rozpoznawalności marki, umocnią jej pozycję oraz wykreują wizerunek specjalisty w branży.
  • Kompleksowa oferta, która pozwala nam na wdrożenie spójnej strategii działań marketingowych umożliwiających skuteczną promocję Twojej marki.
  • Przejrzysty model płatności – inwestujesz co miesiąc stałą kwotę, dzięki czemu możesz zaplanować swoje wydatki.

Zainteresowała Cię oferta kompleksowej opieki nad Twoim biznesem? Skontaktuj się z nami, a wspólnie wybierzemy pakiet usług dostosowany do Twoich potrzeb.

Dzięki wieloletniej pracy oraz stabilnej pozycji Grupy TENSE na rynku możemy zaproponować naszym Klientom tanie pozycjonowanie przy zachowanej wysokiej jakości świadczonych usług. Posiadamy autorskie i unikatowe jak na rynek polski zaplecze, które pozwala obniżyć nam koszty procesu link building. Zaufały nam setki firm, które dzięki naszym działaniom zajmują wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania i osiągają nadzwyczajny sukces w Internecie!

Dołącz do grona zadowolonych Klientów i ciesz się rosnącą liczbą zapytań i zleceń.

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!