Menu

Case study - poznaj sukcesy naszych klientów

Case study PPC strony szyciewdomu.pl
Branża artykuły do szycia
szyciewdomu.pl

Sklep szyciewdomu.pl oferuje starannie wyselekcjonowany wybór maszyn do szycia, hafciarek, overloków i coverloków renomowanych marek oraz wszelkie akcesoria niezbędne do pracy z tkaninami.

PPC
Branża usługi pogrzebowe
mpuk.pl

Miejskie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Warszawie od 75 lat świadczy usługi pogrzebowe dla mieszkańców stolicy.

PPC
Branża artykuły biurowe
niszczarki24.pl

Sklep niszczarki24.pl oferuje zarówno urządzenia biurowe takie jak niszczarki, laminatory czy trymery, jak i artykuły z kategorii bezpieczeństwa i higieny pracy.

PPC
Branża zabawki dla dzieci
babysenses.pl

BabySenses zajmuje się produkcją i sprzedażą mat edukacyjnych oraz zabawek kontrastowych dla niemowląt.  Produkty wykonane są z tkanin o autorskich wzorach, które stymulują wzrok niemowląt oraz stymulują myślenie dzieci.

PPC
Branża producent rolet okiennych
rollcenter.pl

Rollcenter produkuje i sprzedaje rolety przez internet od 2009 roku. W ofercie sklepu są rolety w kasecie, mini, dachowe, a nawet termiczne. Flagowymi produktami są rolety dzień/noc i właśnie na nie postawiliśmy mocny nacisk w kampanii.

PPC
Branża motoryzacyjna
bidcars.pl

Firma zajmuje się licytacjami oraz importem amerykańskich samochodów, które dostarcza pod dom klientów. BidCars współpracuje z najpopularniejszymi domami aukcyjnymi w USA.

PPC
Branża sklep z butami
goe.pl

Sklep internetowy z szerokim wyborem damskiego i męskiego obuwia od znanych producentów. Klienci znajdą na stronie buty na każdą okazję w promocyjnych cenach.

PPC
Branża e-commerce
trisoshop.pl

TrisoSHOP oferuje oferuje proste w obsłudze i intuicyjne modułowe sklepy intetnetowe. Swoją ofertę kieruje do hurtowników, producentów i dystrybutorów.

PPC
Branża e-commerce
x47.pl

Sklep internetowy oraz salon stacjonarny z szerokim asortymentem sejfów, szaf, kaset oraz mebli metalowych, a także różnego rodzaju zabezpieczeń: zamków, kłódek i blokad. W jego ofercie znajdują się produkty renomowanych producentów polskich i zagranicznych.

PPC