Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Ponownie jesteśmy w gronie najlepszych! Grupa TENSE po raz trzeci w rankingu Deloitte – Technology Fast 50 Central Europe

Ponownie jesteśmy w gronie najlepszych! Grupa TENSE po raz trzeci w rankingu Deloitte – Technology Fast 50 Central Europe

Ponownie jesteśmy w gronie najlepszych! Grupa TENSE po raz trzeci w rankingu Deloitte – Technology Fast 50 Central Europe

Znane wszystkim przysłowie mówi: „Do trzech razy sztuka”. A co, jeśli coś udaje się aż trzykrotnie – i to dodatkowo z rzędu? Pozostaje się tylko cieszyć, a także nie zwalniać tempa! Jeśli chodzi o Grupę TENSE, mowa o wyróżnieniu w rankingu Technology Fast 50. 11 października 2018 roku okazał się dniem, w którym po raz kolejny zagościliśmy w gronie najszybciej rozwijających się firm w Europie Środkowej. Renomowana marka w dziedzinie audytu finansowego – Deloitte – sklasyfikowała nas na 37. miejscu i jako jedyną agencję zajmującą się pozycjonowaniem z Polski!

 

Czym jest ranking Deloitte Technology Fast 50 Central Europe?

Spieszymy pomocą tym, którzy nie mieli okazji zapoznać się z podsumowaniami z poprzednich lat – z 2016 i 2017 roku. Głównym celem zestawienia Technology Fast 50, w którym znajduje się Grupa TENSE, jest ukazanie potencjału najszybciej rozwijających się firm wykorzystujących i promujących najnowsze technologie w codziennej pracy. Jak dodaje sam organizator, program stał się wyjątkową szansą na promocję dynamicznych oraz młodych marek. Jego partnerami honorowymi są m.in.: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii czy Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. W tym roku na 50 wyróżnionych przedsiębiorstw, aż 18 pochodzi właśnie z Polski. Reprezentują one różne gałęzie przemysłu – w tym m.in. szeroko rozumianą branżę cyfrową, nowe media, nanotechnologię, a także eko-energetykę. To pokazuje, jak silny staje się sektor IT – obejmujący rozwiązania z zakresu marketingu – a jednocześnie, jak ciężko jest przebić się spośród konkurencji. Co pomaga w tym, aby jednak się to udało? To między innymi…

…pasja, poświęcenie, innowacje!

Making an impact that matters – hasło, z którym identyfikuje się Deloitte – i nam nie jest obce. W Grupie TENSE wdrażamy sprawdzone usługi obejmujące marketing internetowy. Daje on klientom ogromną możliwość na osiągnięcie dobrych wyników biznesowych – które uważamy także za naszą misję. Warto podkreślić, że jesteśmy jedną z trzech firm reprezentujących Poznań w rankingu. Statystyki również są motywacją. 2016 rok – 448% wzrostu dochodów i 34. miejsce. 2017 rok – 436% przyrostu i 32. pozycja, w tym 12. spośród polskich firm. A 2018? 355% pozwoliło nam na zajęcie zaszczytnej, 37 lokaty.

– Takie liczby napawają dumą. Podobno największy sukces można osiągnąć tylko wtedy, gdy nie osiada się na laurach, nadal stawiając na rozwój, realizowanie wymagających celów. Takie podejście kieruje mną codziennie, staram się je przekazywać współpracownikom, dlatego i w tym roku zostaliśmy zauważeni przez Deloitte – mówi Michał Więcław, Prezes Zarządu. 

Wraz z Elizą Woźniacką, Dyrektorem Zarządzającym, odebrał nagrodę dla Grupy TENSE na uroczystej gali odbywającej się w Warszawie w Centrum Sztuki FORT Sokolnickiego. Ceremonia była wstępem do wielogodzinnego biznesowego networkingu.

 

 

 

Sukces, który nie jest dziełem przypadku

Poznański Lider Przedsiębiorczości, Google Partner Premier i Rising Stars, finalista rankingu Financial Times, trzykrotni laureaci Technology Fast 50 Central Europe, w tym najszybciej rozwijająca się agencja SEO w Europie Środkowej – to tylko część z tytułów, którymi możemy się szczycić. Jednak warto podkreślić, że odpowiedzialny biznes to jednak nie tylko słupki w arkuszach kalkulacyjnych. Firmę tworzą ludzie – ich zaangażowanie, zdobywane specjalistyczne umiejętności, a także odpowiednie podejście do klientów. To wszystko stawiamy na pierwszym miejscu.

 

 

Grupa TENSE – opinie partnerów

To właśnie oni najlepiej potwierdzają skuteczność Grupy TENSE. Opinie od zadowolonych firm zmieniających się dzięki naszym działaniom, stają się zawsze najlepszą nagrodą. Rozwój każdego przedsiębiorstwa, dla którego świadczymy usługi w dziedzinie marketingu internetowego, utożsamiamy z ogromnym sukcesem. Tymczasem zachęcamy do zapoznania się z niektórymi naszymi referencjami oraz poniższym filmem.

https://youtu.be/dK3K7INXurM

To dzięki Wam możemy czuć się jednymi z najlepszych!

    Wypełnij formularz, aby zamówić bezpłatną wycenę
    Współadministratorami danych osobowych są: Semergy sp. z o.o. sp. k., Artefakt sp. z o.o. sp. k., Semahead sp. z o.o. sp. k., Grupa Tense Polska sp. z o.o. sp. k., Widzialni.pl sp. z o.o. sp. k.

    Sprzeciw wobec przetwarzania danych możesz złożyć w każdym momencie poprzez kontakt z Administratorem lub Doradcą Klienta, który skontaktował się z Tobą w celu przedstawienia zamówionej wyceny. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych znajduje się w polityce prywatności.