Menu
Wróć do listy wpisów
Z życia firmy
Strona główna > Blog > Grupa TENSE w gronie najlepszych agencji marketingowych na świecie

Grupa TENSE w gronie najlepszych agencji marketingowych na świecie

Grupa TENSE w gronie najlepszych agencji marketingowych na świecie
Grupa TENSE w gronie najlepszych agencji marketingowych na świecie! Zdobyliśmy nominację w prestiżowym konkursie Global Agency Awards 2021. Jury doceniło nas w kategorii Marketing Agency of the Year.

Grupa TENSE to nie tylko SEO

Aby ubiegać się o status najlepszej agencji marketingowej na świecie, nie wystarczy pochwalić się dobrymi wynikami w kampaniach SEO. Jury brało pod uwagę nasze sukcesy w zakresie content marketingu, kampanii PPC oraz tego, jak rozwijaliśmy się na przestrzeni lat. Jeszcze dziesięć lat temu Grupa TENSE była niewielką firmą rodzinną, która zatrudniała kilku pracowników. Dzisiaj jesteśmy jedną z największych agencji marketingu internetowego w Polsce z ponad 180 specjalistami na pokładzie.
Ta nominacja jest dowodem na to, że Grupa TENSE staje się coraz bardziej rozpoznawalna, także poza granicami Polski – mówi Michał Więcław, Prezes Zarządu Grupy TENSE.
Uznanie jury wzbudziła liczba ponad 2000 Klientów Grupy TENSE, średni czas trwania umów (ponad 4 lata) i sukcesy naszych ostatnich kampanii dla Klientów. Nominację zawdzięczamy także intensywnej pracy podczas pandemii COVID-19. W tym trudnym dla wielu firm czasie Grupa TENSE nie zwolniła tempa. Ekspansywnie weszliśmy na nowe rynki, rozwinęliśmy dział performance marketingu, zatrudniliśmy aż 43 nowych pracowników oraz postawiliśmy na edukację Klientów – dodaje Michał Więcław.

Global Agency Awards 2021

34 kategorie. Międzynarodowe jury. Jeden konkurs. W Global Agency Awards startują agencje SEO, reklamowe, brandingowe oraz public relations z całego świata. Z setek zgłoszeń jurorzy wybierają te firmy, które potrafią budować spójne strategie oparte na celach i wizjach biznesowych swoich partnerów oraz codziennie dostarczają im powodów do świętowania sukcesów. Cieszymy się, że jesteśmy w tym gronie! Ogłoszenie zwycięzców odbędzie się 13 maja. Pełna lista finalistów jest tutaj.