ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Rekrutacja

Grupa TENSE rekrutuje!


O FIRMIE 08-08-2016

Akcja rekrutacja! Do naszego zespołu poszukujemy ludzi z głową pełną pomysłów, ambitnych, pracowitych i zaangażowanych w rozwój naszej firmy. Chcesz do nas dołączyć? Sprawdź aktualne oferty!

Obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowiska:

• Specjalista działu HR i EB,
• Młodszy Specjalista SEO,
• Doradca Klienta Biznesowego,
• Webdeveloper,
• Front-End Developer.

Poniżej kilka informacji o wolnych stanowiskach:

Specjalista działu HR i EB

Do zadań osoby na tym stanowisku należą: współudział w tworzeniu strategii i inicjowaniu nowych rozwiązań w celu zwiększenia możliwości rekrutacyjnych firmy, przeprowadzanie i koordynowanie wszystkich rodzajów procesów rekrutacyjnych do wewnętrznych struktur firmy (przede wszystkim rekrutacje na stanowiska z zakresu IT) oraz wiele innych.
Od kandydatów oczekujemy praktycznego doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji.
Szczegóły: http://kariera.grupa-tense.pl/oferty/specjalista-dzialu-hr-i-eb/

Młodszy Specjalista SEO

Do zakresu zadań młodszego specjalisty SEO będzie należało: przygotowywanie strategii pozycjonowania stron internetowych, optymalizacja kodu stron internetowych pod kątem wytycznych wyszukiwarek oraz współpraca przy rozbudowie narzędzi i aplikacji wspomagających pracę. Na tym stanowisku oferujemy możliwość podnoszenia własnych kwalifikacji oraz szansę na awans.
Kandydatów z praktyczną znajomością HTML, PHP i CSS zapraszamy do aplikowania.
Szczegóły: http://kariera.grupa-tense.pl/oferty/mlodszy-specjalista-seo/

Doradca Klienta Biznesowego

Doradztwo w zakresie świadczonych usług, budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z klientami, czynny udział w procesie wznawiania umów wygaszonych oraz opieka posprzedażowa nad klientami firmy to nieliczne z zadań naszych Doradców.
Jeżeli masz doświadczenie w obsłudze klienta oraz umiejętność identyfikacji potrzeb klientów – zapraszamy do nas!
Szczegóły: http://kariera.grupa-tense.pl/oferty/doradca-klienta-biznesowego/

Webdeveloper

Zadaniem webdevelopera jest tworzenie nieskomplikowanych, jednostronicowych „templatek” html/css do testowania wewnętrznego CMS-a. Jeżeli cechuje Cię nienaganny zmysł estetyczny i masz dobrą znajomość Bootstrapa (oraz innych frameworków front-endowych) – aplikuj do nas. Koniecznie załącz swoje portfolio!
Szczegóły: http://kariera.grupa-tense.pl/oferty/webdeveloper/

Front-End Developer

Do zadań Front-Enda będzie należało przede wszystkim: wdrażanie stron internetowych w oparciu o system WordPress na podstawie projektu graficznego, konfiguracja ogólnodostępnych wtyczek oraz pisanie własnych wtyczek w zależności od aktualnych potrzeb. Oferujemy pracę w świetnym zespole. Jeżeli dysponujesz bardzo dobrą znajomością HTML5, CSS3 i jQuery oraz podstawową znajomością PHP-a, czekamy na Ciebie.
Szczegóły: http://kariera.grupa-tense.pl/oferty/front-end-developer/

Zainteresowani? Zmotywowani? Aplikujcie!

Jeśli jednak nie znaleźliście stanowiska, które by Was interesowało, zapraszamy do kontaktu – koniecznie wyślijcie nam swoje CV na adres rekrutacja@grupatense.pl i napiszcie, dlaczego chcielibyście u nas pracować. Nie możemy się doczekać, aby Was poznać!Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!