Menu
Wróć do listy wpisów
Marketing
Strona główna > Blog > Gazela Biznesu 2019 dla Grupy TENSE

Gazela Biznesu 2019 dla Grupy TENSE

Gazela Biznesu 2019 dla Grupy TENSE

W tym roku „Puls Biznesu” ogłosił jubileuszowy ranking Gazel Biznesu. Wśród najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw w Polsce po raz drugi znalazła się Grupa TENSE.

W dwudziestej edycji rankingu Gazel Biznesu zajęliśmy 578. miejsce. Wynik cieszy o tyle więcej, że w zestawieniu znalazło się aż 4675 firm z całej Polski. Aby znaleźć się w podsumowaniu należało wykazać znaczący wzrost przychodów ze sprzedaży w ciągu ostatnich trzech lat. Dane analizowali specjaliści z firmy Coface, a Grupa TENSE może pochwalić się wzrostem przychodów na poziomie 180,86%.

To najlepszy dowód na to, że nie spoczywamy na laurach, ale wciąż się rozwijamy. Przybywa nam klientów, pracowników i zadań – bardzo nas to cieszymówi Michał Więcław, Prezes Zarządu Grupy TENSE.

Gazele Biznesu dla Grupy TENSE

Złote Gazele Biznesu

Ranking „Pulsu Biznesu” w tym roku obchodzi okrągłe, dwudzieste urodziny. Tym samym jest najpopularniejszym i jednym z bardziej prestiżowych zestawień, które obejmują dynamicznie rozwijające się polskie firmy. Z racji kryteriów kwalifikujących przedsiębiorstwa do znalezienia się w rankingu, jest on także bardzo transparentny. Odznaczenia nie można kupić, za to tylko i aż, trzy lata z rzędu zwiększać obrót i osiągać zyski.

To był dobry rok

Rok 2019 kończymy zatem bardzo pozytywnym akcentem, który sprawia, że jeszcze śmielej patrzymy w przyszłość. W czerwcu Grupa TENSE skończyła 10 lat, zatem tytuł Gazeli Biznesu jest spóźnionym, ale bardzo miłym prezentem dla nas wszystkich. Z dumą dołączymy go do innych wyróżnień, jakie znajdują się na naszym koncie – Poznańskiego Lidera Przedsiębiorczości, trzykrotnego miejsca w rankingach Deloitte i dwukrotnego w Financial Times, statusu Google Partner Premier, udziału w projekcie Google Rising Stars, wyróżnienia Firma Rodzinna Roku 2018 oraz ubiegłorocznego miejsca w zestawieniu Gazeli Biznesu.

 

    Wypełnij formularz, aby zamówić bezpłatną wycenę