ul. Wolsztyńska 5, 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Co wspólnego ma Grupa TENSE z targami budowlanymi?


08-02-2016

Ostatnie dni ubiegłego tygodnia zgromadziły na Międzynarodowych Targach Poznańskich setki firm z branży budowlanej. Dlaczego pisze o tym firma zajmująca się pozycjonowaniem? Dlatego, że my również wzięliśmy w nich udział!


Było to możliwe dzięki zaproszeniu otrzymanemu od Świata Kominków, do którego należy współpracujący z nami serwis www.kominki.org. Pojawiliśmy się tam, żeby pokazać innym firmom, jak skutecznie wyróżnić się spośród konkurencji przy pomocy Internetu.

Nasi przedstawiciele handlowi przez 4 dni przybliżali reprezentantom przedsiębiorstw budowlanych to, w jaki sposób marketing w Internecie wpływa na rozwój firmy. Każdy z uczestników targów miał możliwość wzięcia udziału w przeprowadzanej przez nas analizie swojej strony internetowej pod kątem SEO, co dawało obraz tego, jak wygląda aktualnie pozycjonowanie danej witryny. Opowiadali czym jest pozycjonowanie, jak powinna wyglądać strona internetowa, aby skutecznie przyciągała odbiorców i była możliwe najbardziej użyteczna oraz co zrobić, aby wyróżnić swoją firmę w Internecie.

Jak się okazało, informacje te dla wielu osób były czymś zupełnie nowym, dzięki czemu mogliśmy poczuć dużą satysfakcję z ich rozpowszechniania. Targi budowlane to nie jedyne wydarzenie, w którym będziemy brali udział w tym roku. W kwietniu np. wybieramy się do Katowic na targi E-handlu, gdzie również będziemy dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.
Dziękujemy serwisowi kominki.org za możliwość udziału w tym wydarzeniu, a wszystkim zainteresowanym współpracą z Grupą TENSE zapraszamy do kontaktu!

Co wspólnego ma Grupa TENSE z targami budowlanymi?
4.7 (94.29%) z 7 głosów


Zaufali nam: