Nowy cennik SEO | Grupa TENSE

ul. Wolsztyńska 5, poziom II 60-361 Poznań tel: 61 866 77 27 tel:+48618667727

Deloitte Technology Fast 50 Lider przedsiębiorczości Google Partner Google Partners Rising Stars

Nowy cennik SEO

Skontaktuj się z nami! Bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie kompleksową ofertę wraz z cennikiem na pozycjonowanie strony www i wypromujemy Twoją firmę!

Płatność za efekty

W modelu płatności za efekty płacisz tylko i wyłącznie za obecność Twojej strony w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Żadnych opłat na starcie, żadnych opłat dodatkowych ani ukrytych, liczy się tylko efekt naszych działań!

Co zyskujesz, wybierając model opłat za efekty?

Przejrzysty model współpracy

Brak wstępnych i dodatkowych opłat – płacisz tylko za efekty naszej pracy

Budżetowanie kosztów

Otrzymujesz gwarancję, że koszty nie przekroczą wspólnie ustalonej kwoty

Precyzyjny dobór fraz kluczowych

Pozycjonujemy wspólnie ustalony zestaw fraz, dobrany na podstawie miesięcznej wyszukiwalności oraz analizy konkurencji

Monitoring codzienny efektów

Raportujemy i naliczamy wynagrodzenie tylko za dni, kiedy Twoja strona znajduje się w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania

Miesięczna wyszukiwalność* Pozycja powyżej 10 Pozycja 7-10 Pozycja 4-6 Pozycja 1-3
0-100 0 zł 29 zł 39 zł 49 zł
101-300 0 zł 39 zł 49 zł 59 zł
301-500 0 zł 49 zł 59 zł 69 zł
501-1000 0 zł 69 zł 89 zł 109 zł
1001-2000 0 zł 99 zł 129 zł 149 zł
2001 - 4000 0 zł 129 zł 149 zł 169 zł
>4001 0 zł cena ustalana indywidualnie

* Podany cennik podaje wartości orientacyjne. Na ostateczną ceną wpływają dodatkowe czynnika takie jak konkurencyjność branży, profil wyników oraz kształt całościowej oferty

Przykładowe ceny pozycjonowania w praktyce

Ze względu na indywidualny charakter każdego biznesu, odmienne cele oraz budżet reklamowy, każda wycena pozycjonowania dokonywana jest w oparciu o konkretną specyfikacje. Poniżej znajdą Państwo przykładowe cenniki pozycjonowania stron internetowych w modelu efektu w zależności od danej branży.

Sklep internetowy z meblami

Prowadzisz sklep internetowy z meblami. W asortymencie posiadasz droższe produkty, w dużej mierze designerskie, zarówno polskich producentów, jak i zagranicznych. Naszym zadaniem jest takie dopasowanie fraz kluczowych, by odpowiadały dokładnie Twojej ofercie. Zależy nam na tym, by użytkownicy trafiając na Twoją stronę znaleźli od razu to, czego szukali. W tym celu proponujemy Ci przykładowo 5 fraz ogólnych związanych z meblami designerskimi, 30 fraz brandowych odpowiadających markom, które sprzedajesz, 20 fraz asortymentowych odpowiadających poszczególnym rodzajom mebli oraz 20 tzw. long-taili, czyli fraz mocno sprecyzowanych odpowiadających np. konkretnym modelom, które sprzedajesz, choćby z tego powodu, że masz na nich wysoką marżę i są popularne. Wszystkie płatne w momencie osiągania pozycji w pierwszej dziesiątce wyników wyszukiwania. Całość stanowi 75 zróżnicowanych fraz, które będą idealnie dopasowane do zapytań użytkowników oraz w sposób naturalny przyczynią się do uzyskania lepszych efektów w wyszukiwarce, tym samym do pozyskiwania klientów i generowania zysków przez Twoją firmę. Cały pakiet w przypadku uzyskania ustalonych efektów to dla Ciebie inwestycja nieprzekraczająca kwoty 2500 zł netto.

Referencje

Płatność abonamentowa

W modelu abonamentowym płacisz stałą, określoną wspólnie kwotę za pozycjonowanie Twojej strony internetowej

Co zyskujesz, wybierając model opłat za efekty?

Niezmienność kosztów

Stałe koszty ułatwią ich zabudżetowanie i pozwolą Tobie obliczyć opłacalność inwestycji

Elastyczność w działaniu

W czasie trwania umowy masz możliwość modyfikacji pozycjonowanych fraz kluczowych

Planowanie działań

Stały koszt to możliwość zaplanowania działań pozycjonerskich i realizacji długoterminowej strategii reklamowej

Precyzyjny dobór fraz kluczowych

Pozycjonujemy wspólnie ustalony zestaw fraz, dobrany na podstawie miesięcznej wyszukiwalności oraz analizy konkurencji

Przykładowe ceny pozycjonowania w praktyce

Ze względu na indywidualny charakter każdego biznesu, odmienne cele oraz budżet reklamowy, każda wycena pozycjonowania dokonywana jest w oparciu o konkretną specyfikacje. Poniżej znajdą Państwo przykładowe cenniki pozycjonowania stron internetowych w modelu abonamentowym w zależności od danej branży.

Sklep internetowy z rowerami

Prowadzisz biznes – sklep internetowy z rowerami i akcesoriami do rowerów, w którym często zmieszasz sprzedawany asortyment, a w Twojej ofercie można znaleźć ponad 2000 produktów. Oczekujesz, że raz na jakiś czas będziesz miał możliwość zmiany pozycjonowanych fraz kluczowych. Dodatkowo w Twojej branży klienci najczęściej szukają produktów po konkretnych modelach/markach. Nie wiesz, które produkty w Twoim sklepie są „dojnymi krowami”, a tym samym ciężko Ci sprecyzować jaką strategię reklamową chciałbyś przyjąć. W przypadku wyceny poszczególnych fraz w modelu płatności za efekt łączne koszty znacznie przekraczają Twój budżet.

Proponujemy zatem model abonamentowy w skład którego wchodzi szeroki zestaw fraz. Pakiet fraz kluczowych zawiera zarówno frazy ogólne, jak i dużą liczbę fraz long tailowych (tzw. „długie ogony”) na konkretne modele/marki. Wybrany model daje możliwość wymiany pozycjonowanych haseł- w zależności od Twojej aktualnej oferty i uzyskanych efektów biznesowych, oraz pozycjonowania większej ich ilości w atrakcyjnej cenie końcowej. Zaproponujemy Ci 15 fraz ogólnych + 80 fraz long tailowych w stałej cenie 1990zł netto.

Referencje

Zaufali nam:

BĄDŹ NA BIEŻĄCO!
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA!